Inspirativní články pro váš rozvoj

Sidris rodina: Astrální cestování

V astrálních sférách prostor i čas svým způsobem existují. Neexistuje zde pouze hmota. Co se týká prostoru, nejsme v něm omezeni právě onou hmotou a tudíž se v něm můžeme volně pohybovat. Čas jako takový se zde změnil na věčné "TEĎ". 

Tělesná aktivita a meditace

Když běžíte a nemyslíte v tu chvíli na práci a rodinu, ale jen se koncentrujete na svůj výkon, jedná se o základní meditaci -> soustředěnost jen na jednu myšlenku. Každý výkonový sportovec ví, že když nemůže, stačí změnit nastavení mysli a v tu chvíli směle pokračuje dál. Tedy pomocí myšlenky ovlivňuje své fyzické tělo.

Nemůžu se probudit ze sna

Pakliže se budete chtít ze sna vědomě probudit, tak se zaměřte na něco, co je stoprocentně snové. Zkoumejte to. Ve vašem posledním případě právě ony košile. Nechte se jimi vtáhnout do snové reality a poté budete mít klasický sen, skrz který se můžete probudit. Nebo se ve snu rozhodněte, že půjdete spát. Tedy na vše rezignujte a jednoduše usněte. Opět se dostanete do stavu běžného snu, ze kterého je velmi snadné se obyčejně probudit.

Má konzumace masa vliv na meditaci?

U astrálního cestování je konzumace masa velmi individuální záležitostí. Někomu se daří astrálně cestovat, i když maso jí. Někdo cestuje i zcela samovolně během dne, aniž by se o to více snažil. 

Pusť se svých snů, ať se splní

Dejte takto Univerzu najevo, že se nejedná o závislost na dané věci, ale je to upřímné přání, které si zaslouží být splněno.  

Online přednáška o astrálním cestování

Již jen 40 míst! Ať vás o astrálním cestování zajímá cokoli - my vám vše zodpovíme jako Astrální cestovatelé. Veškeré obavy tak odpadnou a vy budete moci začít objevovat krásy nehmotného světa.

Vstupenka 90Kč

Audio meditace pro poznání

Realita je odrazem našich vlastních myšlenek…
Právě proto je v našem nejvyšším zájmu prožívat jen ty nejlepší myšlenky, ale to není vždy tak snadné.

Více o audio meditacích

Astrální cestování

Poznej život nezávislý na hmotném těle

Chci astrálně cestovat