Inspirativní články pro váš rozvoj

Bezpečnost astrálního cestování

“Prý je astrální cestování pro tělo celkově tak moc náročné, že to může o trošku zkrátit život. Dělat to často prý není zdravé. Tomáš”

Stav bez myšlenek - restart života

Ty chvíle, kdy se nám podaří zbavit se veškerých myšlenek a pouze jsme. Nemyslíme na dech, ani na vnější ruchy. Ocitáme se v nádherném stavu bytí, kdy vnímáme klid, štěstí, lásku a pohodu. Veškeré starosti odchází a my se po návratu cítíme jako znovuzrození. Mluvíme zde o pokročilém stavu ovládnutí své mysli - zastavení veškerých myšlenek. 

Život po smrti existuje - důkaz

Podle deníku The National Post jeden muž v tomto stavu sledoval zdravotnický personál oživující jeho tělo, on sám byl ale v rohu místnosti a byl schopen celou situaci detailně popsat, včetně zvuku přístrojů, které obklopovaly jeho „mrtvé“ tělo. Vzkříšen byl po třech minutách a vše si pamatoval.

Mé nechtěné začátky astrálního cestování

Sedím v posteli opřená o zeď a čtu knížku. Najednou se mi začne motat hlava a vidím, jak mi začínají svítit dlaně. Fascinovaně zvedám své dlaně blíže k obličeji a prozkoumávám jejich záři. Hlava se motá více a více, světlo se rozrůstá a najednou se na sebe dívám z druhého konce pokojíčka. 

Drogy, meditace, astrální cestování

“Ahoj, jakou roli v meditaci, a celém přístupu k nehmotným zážitkům, hraje alkohol nebo lehké drogy, jako je marihuana?  Indiáni mají například před potní chýší 4 dny zákaz alkoholu a snad i nějaký den po. Ale zároveň říkali, že když je člověk pod vlivem (asi nějakým “normálním” … ne pod obraz), tak se jejich citlivost vnímání výrazně zvyšuje a vidí mnohem více. Děkuji”

Telepatie - návod

Vyber si lidi, kteří jsou zaměstnáni běžnými maličkostmi a nevědí, kde jim hlava stojí. To jsou pro tebe ti správní, neboť oni ani nevědí, že myšlenky jdou zastavit a bláhově se domnívají, že musejí veškeré pošetilé kroky splnit.
Je zcela jedno, zda je ovlivňovaná osoba u tebe, nebo v jiné zemi, ale přesto je dobré ji mít pro začátek po celou dobu nepozorovaně na očích, abys získal reálné důkazy o úspěšnosti působení. Jak tedy na telepatii? 

Končím se všemi závislostmi!

Při požitkářství je důležité, abychom to byli stále my. To uvnitř hmotného těla, co myslí a vnímá, co se svobodně rozhoduje. Naše Vědomí, které je nezávislé na hmotě samotné. Jsme ponořeni do ohromného moře myšlenek, které se k nám dostávají a doslova nás "napadají". Ve chvíli, kdy se příliš soustředíme na jednu myšlenku, přestáváme být sami sebou a stáváme se nástrojem dané myšlenky. 

Zbav se strachu ze smrti

Jako astrální cestovatel se na svět dívám jinýma očima, neboť když prožijete to, co je za hmotou, tak vás to změní - definitivně. Lidé mají ve spoustě věcech jasno, ale v otázce "Co bude po smrti?" se většina pouze domnívá. Já jsem chtěl mít v této otázce jasno již v mládí, jelikož mi přišlo nesmyslné, zde cokoli po desítky let vytvářet a následně zemřít a?? Toto mi nedalo spát a tak jsem se začal věnovat astrálnímu cestování, jelikož tak člověk pozná jasnou odpověď.

Jakou smlouvu jsme všichni podepsali?

Nyní jsi v těle, ale jaké to bylo předtím? Čím jsi si prošel? Jako duch vstupuješ na Zemi a přijímáš tak místní pravidla a zákonistosti, ale ne ty běžné, které znáš... Co vše jsi uzavřel formou duševní smlouvy před narozením? 

Setkání s partnerem v lucidním snu. Příběh a návod.

Neprožíváš zde žízeň, ani únavu... Chceš být na nejvyšší hoře světa? Stačí pouze pomyslet! Chceš se prolétnout nad oceánem? Ihned reálně cítíš své tělo, jak ho ovívá vzduch i s veškerými vjemy, jež zažívají ptáci při letu. Však ano, známe to přece všichni, tyto sny patří mezi nejoblíbenější a takto si je můžete dopřávat třeba každý večer, vědomě!

Online přednáška o astrálním cestování

Již jen 40 míst! 12.6.2020 :)

Vstupenka 90Kč

Audio meditace pro poznání

Realita je odrazem našich vlastních myšlenek…
Právě proto je v našem nejvyšším zájmu prožívat jen ty nejlepší myšlenky, ale to není vždy tak snadné.

Více o audio meditacích

Astrální cestování

Poznej život nezávislý na hmotném těle

Chci astrálně cestovat