Inspirativní články pro váš rozvoj

Odpovídáme 2: 4 otázky o astrálním cestování

“Již týden se pokouším o astrální cestování. Včera jsem měla zážitek, kdy jsem se při uvolňování ocitla ve stavu, který jsem zažívala, když jsem byla jako malá nemocná. Jako bych ležela na tvrdé podložce a potom jsem se rozšířila do celé místnosti a bylo pro mě těžké určit její velikost, jako bych vyrostla do obrovských rozměrů, potom jsem pocítila velkou lásku, ale astrálně vystoupit z těla se mi nepodařilo.. Dneska se tento stav opakoval, ale bez toho rozšíření. Uvolnila jsem se a měla jsem pocit, že jsem nad sebou a koukám se na sebe, ale zároveň jsem pořád v těle a nahnalo mi to velký strach. Nevím, zda jsou tyto stavy normální a ráda bych poprosila o radu, či potvrzení, že jsem na správné cestě. Děkuji.” Martina

 

Odpovídáme 1 - Jak mi zaručíte navrácení do těla?

Na webu píšete tolik detailů o vystupování z těla, ale jak mi zaručíte že se zase vrátím zpátky? Nevím co by se stalo kdybych se nevrátil, ale nejednalo by se tak čistě náhodou o stav jako je “kóma”? Víťa

Rozhovor se Sidrisem

Jaké je to být mimotělním cestovatelem a procházet svým vědomím různě omezené dimenze? Toto natolik úchvatné téma, nyní můžeme spolu otevírat v otázkách a odpovědích, které budou vycházet veřejně. Můžeme zde lidsky shrnout všechny poznatky z našich poznání. Volně se tak ptejte na cokoliv přímo do emailu pohodove@astralnicestovani.cz Díky našemu sdílení tak každý snáze najdeme svou cestu tímto světem.

Rozhovor s Terí Sidris

Když jsem prvně samovolně vystoupila ze svého hmotného těla, bylo mi 16 let. Seděla jsem na posteli a hrála si mezi dlaněmi se životní energií (o astrálním cestování jsem do té doby věděla jen velmi pramálo) Najednou jsem energii mezi dlaněmi reálně viděla, začala se mi motat hlava a během chvilky jsem se na sebe dívala z druhé konce místnosti.

Stav bytí označován "jen jsem"

“Dobrý den, často ve svých článcích používáte pojem “jen jsem” ale já se do tohoto stavu nemohu dostat. Měl byste pro mě nějakou radu?  Předem děkuji za pomoc.”

3 fascinující příběhy z mimotělního cestování

Ležel jsem na břiše a z ničeho nic se k ránu ještě za tmy probudil. Posadil jsem se a ulehl znovu s tím, že znovu usnu. V momentě, kdy jsem si lehl, jsem ucítil, jak mi tepy srdce šustí v uších, řekl jsem si, že je to díky mé poloze, když v tom jsem jakoby z dáli zaslechl slabý zpěv jakýchsi ptáků, který sílil a přibližoval se. Zalekl jsem se, co se to děje a znovu se posadil.

Zemřel - oslavujme jeho krásný život

Ve chvíli, kdy nám odejde přítel z hmoty, tak jej můžeme díky astrálnímu cestování na chvíli navštívit (návod zde). Tato mimotělní zkušenost je zcela přirozená a se správným návodem ji dokáže v sobě probudit každý. Jaké to však je? Rád bych se s tebou podělil o příběh z mého astrálního cestování za velmi moudrým pánem, který se již nemohl navrátit do hmotného těla. 

Jiné stavy (bez)vědomí - jaké jsou na vlastní kůži?

Náš život je velmi bohatý na poznávání rozmanitých stavů vědomí, které prožíváme jak v uvědomění si hmotného těla, tak i mimo něj. Dali jsme dohromady nejčastější stavy (bez)vědomí a popisujeme je dle zkušeností astrálních cestovatelů.  

Začátky astrálního cestování - vaše prožitky

Začátky astrálního cestování můžou být u každého velmi rozdílné. Zatímco někdo stojí okamžitě u své postele a může se vydat na průzkum nehmotného světa, jiní se posouvají krůček po krůčku a prožívají pocity malého dítěte, které se teprve učí v astrálním světě vidět a chodit. Dnes pro vás máme tří krátká sdílení od lidí, kteří se již do astrálního světa dostanou, ale teprve se v něm učí. 

2 týdenní kurz poznání a ovládnutí mysli - zdarma

Mysl - náš nejbližší partner. Je nám až tak blízký, že se s ním mnohý z nás ztotožňují. Já = mysl. Myšlenky k nám přichází zcela sami a opět zase odejdou. Vše se děje přirozeně a samovolně, stejně jako dýchání, či tlukot srdce. Proč bychom měli vlastní mysli věnovat jakoukoli pozornost? 

Zamyslel jsi se však někdy nad tím, že v češtině používáme slovní spojení: "Napadla mě myšlenka." 

napadla = zaútočila

Kolikrát v radosti vykřikneme: "Hele.. něco mě napadlo!" Pěkně absurdní situace. 😁

Online přednáška o astrálním cestování

Již jen 40 míst! 12.6.2020 :)

Vstupenka 90Kč

Audio meditace pro poznání

Realita je odrazem našich vlastních myšlenek…
Právě proto je v našem nejvyšším zájmu prožívat jen ty nejlepší myšlenky, ale to není vždy tak snadné.

Více o audio meditacích

Astrální cestování

Poznej život nezávislý na hmotném těle

Chci astrálně cestovat