Inspirativní články pro váš rozvoj

Životní křižovatka - kudy se vydat?

Každý občas dojdeme na životní rozcestí, kde se zastavíme a tápeme v možnostech. Doprava nebo doleva? Jak mám řešit práci, podnikání, nemoc, nebo rodinné vztahy… Jako lidé jsme ve velké výhodě, pomáhá nám osudové určení naší cesty. Můžete si to představit jako navlečené perly na stříbrné nitce. 

Jak vidět auru

“Hned první den jsem podle Vašeho návodu dokázala spatřit slabou auru své ruky , byla jsem naprosto nadšená. Druhý den ráno jsem to zkusila v koupelně při plném světle proti zdi a viděla jsem i barvu. Ruka mi zářila světle modře. Taková nádhera! Kochám se tím teď několikrát denně, třeba i v práci na WC proti bílým kachlům   . Další den jsem pozorovala kolegu zezadu když seděl u počítače a bingo! Viděla jsem slabou auru jeho hlavy.  Johana” 

Vymýtání duchů - přímý návod

Zbývá už jen podkroví, kde jsou slyšet kroky a bušení. S majitelkou domu vcházíme a v místnosti přituhuje. Něco … se začalo dít. Bytost promluvila a majitelka domu jde raději opodál. Bytost stála uprostřed místnosti, ale nešlo od ní nic nepříjemného, právě naopak, chtěla pomoci!

Vnímají děti bytosti?

Děti jsou naší připomínkou, že existuje i něco jiného než hmota. Právě díky nim se opět setkáváme s nehmotným světem, bytostmi, nadpřirozenými událostmi a máme možnost si vzpomenout, že existuje i něco víc.

Návod na astrální cestování

Lidé mohou vystoupit ze svého těla, vykonat cestu svou duší a následně se opět vrátit do svého fyzického těla. Prožitek je to reálnější, než bychom čekali. Navíc můžeme popsat, co se dělo na vzdálených místech, o kterých jsme jinak nemohli mít žádné informace. 

Klid a ochrana při negativních silách

Protože za chvíli ucítíš, jak se ocitáš v jiném stavu vědomí, nech se vést svým láskyplným já dále do výšin a pozorně poslouchej, co ti říká a co radí.

Problémy při astrálním cestování

Během mimotělního cestování opouštíme naše hmotné tělo a s tím, hmotný svět, jak jej známe. Ať už budeme vystupovat naším astrálním tělem (duší), či našim Vědomím (duchem), ocitáme se v nové realitě. Je proto dobré vědět, jak se v případě nepříjemných situací zachovat.

Astrální cestování

Poznej život nezávislý na hmotném těle

Chci astrálně cestovat