Workshop: Celodenní astrální cestování 2022

Poznejte jaký je svět nad hmotou. Mimotělní cestování vám otevře nejen oči, ale celé vědomí. Prožijete sami na sobě, kde se nacházíte a kdo jste ve svém nitru. Budete se doslova pohybovat svou duší a poznáte nezávislost na hmotě.  

uzávěrka přihlášek 25.3. 2022

Od té chvíle budete ve sféře za hmotou i ve hmotě samotné Tvořit zcela vědomě. Již nikdy nebudete mít strach z odchodu ze světa, protože vy již víte...   Vy jste Tvůrce světa. Tvořte svůj svět. Při celodenních workshopech věnovaných astrálnímu cestování zažíváme úžasné probuzení do světa nad hmotou!  

Prožijete

 1. Přednáška o astrálním cestování v pražském Kaiserštejnském paláci
  Navodíme příjemnou a přátelskou atmosféru, která je pro nás velmi důležitá. Zjistíme, jak se dá v astrálních sférách Tvořit a zodpovíme veškeré vaše dotazy.


 2. Ovládneme hmotu skrze sílu naší mysli
  aneb základy telekineze, které jsou nutné pro uvědomění si vlastní moci, sebedůvěry a sebevědomí.

 3. Prostřednictvím mysli ovládneme fyzické tělo,
  aby bylo zcela klidné a poslouchalo nás - nikoli my jeho. Ve chvíli, kdy chceme astrálně vystoupit a při tom se chceme podrbat na nose, nemůžeme očekávat velký úspěch :)

 4. Pauza na oběd
  musíme nabrat dostatek mentální síly na zbylá cvičení, a proto je velmi nutná dvouhodinová pauza, během níž si zajdete do města, na oběd, projít se... Žít běžný život. Prostory budou bezpečně uzamčeny a setkáme se opět všichni na odpoledním mimotělním cestování.

 5. Nacítění astrálního a mentálního těla v běžném stavu mysli 
  Jak působí naše astrální a mentální tělo ve fyzickém světě? Co všechno dokážeme a jak na sebe vzájemně působíme? Nyní budete zcela jasně a reálně cítit energii ostatních lidí, a hlavně své astrální a mentální tělo. Již to nebude teorie, ale realita.

 6. Rozklíčujeme pojem životní síla 
  Každý z nás má unikátní prožitek své životní síly, toho, co nás pohání a dává smysl životu. Toto je váš klíč k astrálnímu vystoupení. Každý z vás nacítí a identifikuje svou životní sílu, která mu následně pomůže při astrálním cestování.

 7. Metoda Remote View
  Pro získání schopnosti sledování objektů neomezeně v prostoru.

 8. Krátká přestávka
  na svačinu a chvilkový oddych před mimotělním cestováním.

 9. Mentální cestování
  mnoho lidí cestuje pomocí svého vědomí / ducha a nazývá to astrálním cestováním. Proto se nutně musíme naučit mentálně cestovat, a tak na vlastní kůži zažít rozdíl mezi mentálním a astrálním cestováním.

 10. Astrální cestování
  vyvrcholení celodenní cesty. Již jsme zvládli veškeré kroky, které nezbytně potřebujeme znát, abychom se dokázali odpoutat od našeho fyzického těla. Jsme si zcela jisti, že každý se dokáže lehce nadnést nad fyzické tělo (od 5 do 10 centimetrů), byť bude stále spojen se svým fyzickým tělem. Budete již znát ten pocit, který v sobě musíte vyvolat, když chcete astrálně vystoupit. Zda se již odvážíte zcela opustit tělo přímo na místě, nebo až v pohodlí a soukromí vašeho domova, je zcela na vás. My vás naučíme, jak na to, a ukážeme vám pocity, které jsou pro astrální cestování klíčové. 11. Obrovský zdroj vnitřní síly
  Při závěrečné meditaci objevíte svůj obrovský zdroj vnitřní síly. Naučíme se, jak se na něj v těžkých životních chvílích napojit a nalézt sami v sobě tu největší moudrost a oporu. Kdo jiný by nám měl být životní rádcem, když ne my sami?

"Ako to tak silnelo, spomenul som si na Tvoje slová, Sidris ,  “jdi ven! ”  “Já chci jít ven!!!” Zrazu, ako keby cez hrudník, som sa jemne a elegantne vytiahol nad telo, ale až za posteľ na jej koniec, kde som ostal levitovať asi pol metra nad zemou."
Marián Ferenčík, účastník workshopu astrální cestování 2018, 
článek: Den po workshopu jsem vystoupil

Kdy, kde, kolik? :)

Mimotělně cestovat spolu budeme v Praze, sobotu 7.5. 2022,

 • od 10 do 23 hodin,
 • v exkluzivních prostorech Kaiserštejnského paláce: Malostranské náměstí 23/37, Praha 1

Jak se k nám dostanete?

 • Metrem Trasa A = stanice Malostranská - přestup na tramvajové linky 12, 20 a 22, výstup na zastávce Malostranské náměstí (1 zastávka),
 • nebo Trasa B = stanice Anděl - přestup na tramvajové linky 12, 20 a 22, výstup na zastávce Malostranské náměstí (5 zastávek)

Cena tohoto workshopu je velmi příjemných 2490 Kč
(za soukromé astrální cestování jste u nás platili 10 000 Kč).

Počet míst na workshopu je omezen na 80 účastníků.

Nutné

Máme pro vás cvičení, která jsou jednoduchá a dokážete je zvládnout i během několika dní. Přesto nám jsou největšími pomocníky při astrálním cestování.

1) Získejte schopnost základního ovládnutí vlastní mysli
- po zakoupení workshopu vám do emailu zašleme audiomeditaci "Pozorování vlastní mysli"

2) a ovládněte jednu myšlenku
- po zakoupení workshopu vám do emailu zašleme audiomeditaci "Ovládnutí jedné myšlenky"

Vhodné

 • alespoň 1 týden před workshopem (lépe 1 měsíc) vynechat konzumaci masa a alkoholu
 • alespoň tři dny před workshopem vynechat pití kávy a podpůrných doplňků těla.
 • A pokud se chcete velmi dobře připravit, pak doporučujeme audiomeditaci "Nacítění astrálního těla", kterou lze zakoupit zde .

S sebou

 • Karimatku (nebo tlustší deku na ležení)
 • Spacák (nebo teplou přikrývku na zachumlání)
 • Polštářek (pod hlavu)
 • Bavlněný šátek (není nutný, ale vhodný)
 • Pohodlnou obuv
 • Spíše volný oděv
 • Dostatečné množství vody
 • Svačinku, oběd
 • Bankovku v co nejlepším stavu, která nám bude sloužit pro nácvik telekineze
 • S sebou číslo dokladu o zaplacení, který slouží jako vstupenka.

 

Fascinující příběh Martina, ihned první den po workshopu.

Příběh astrální cestovatelky Moniky

Těšíme se na společně strávený den, během něhož opět poodhalíme oponu hmotného světa - ovládneme jak fyzické tělo, tak naši duši (astrální tělo) i ducha (mentální tělo), a tím se nadneseme nad hmotu samotnou. Jednou provždy změníme své vnímání světa kolem nás i  sama sebe.

Poslední přihlášky přijímáme 2 dny před datem workshopu, ale pozor, počet míst je omezen 80 účastníky

Účast na workshopu je podmíněna odpovídajícím zdravotním stavem.  Vzhledem k tomu, že astrální cestování může být mentálně náročné, není workshop určen mladším osmnácti let, těhotným, dále lidem se závažnější duševní chorobou, nemocí kardiovaskulární, epilepsií, užívající psychofarmarkum, či silné antidepresivum, psychiatrickými diagnózami, apod. Vezměte si s sebou své léky, při astma svůj inhalátor. Celý den od 10 do 23 hodin vás provedeme v bezpečí, radosti a pohodě.

A nyní, si workshop astrálního cestování nádherně užijme!

Těšíme se :)

Astrální cestovatelé Sidris, SiTerí, Akaratura, Azgariel a Vivianna.

Po zakoupení vám přijde e-mail s doplňujícími informacemi
(prosím zkontrolujte si složku hromadné pošty či spamu, až poté případně piště přímo na email muj@laskyplnysvet.cz - děkujeme).

Již jsme společně prožili 20x:

ROK 2019

26. října, Brno
7. září, Praha,
8. června, Hradec Králové,
27. dubna, Brno,
20. dubna, Praha,
6. dubna, Liberec,
23. února, Valašské Meziříčí,
16. února, České Budějovice,
2. února, Praha,
19. ledna, Brno.  

ROK 2018

15. prosince Ostrava,
8. prosince, Praha,
27. října v Plzni,
20. října v Brně,
22. září v Liberci,
18. srpna v Praze,
9. června v Brně,
5. května v Praze.  

ROK 2017:

14. května v Brně  

ROK 2016:
15. - 17. dubna v Janově nad Nisou 

JÁ… Kdo jsem?

Jdu v životě správnou cestou? Následuji svůj osud? Co všechno můžu změnit a jak velkou sílu mám? Ovlivňuji já okolí, nebo okolí ovlivňuje mě? Co je po smrti? Většinu života provází otázky a nejistoty. Pokud se týkají nás – naší osoby, jsou o to více znepokojující a hodit je jen tak za hlavu, je velice obtížné až nemožné. Tyto otázky k nám většinou přichází, když nejsme se životem spokojeni, když si myslíme, že je vůči nám osud nespravedlivý, když procházíme těžkým obdobím. Něco v nás zoufale touží po odpovědi.

Kdo z nás se sám sebe někdy neptal: „Proč JÁ?? Proč zrovna já?“ Neznalost a nevědění jsou ubíjející. Pojďme tedy společnými silami rozhrnout těžkou oponu naši mysli a začněme se seznamovat se svým JÁ a tím pochopit naši osudovou cestu. Objevme v sobě sílu, zvyšme si sebevědomí, přestaňme se bát smrti, zjistěme, kdo vlastně jsme a to vše hravou a příjemnou formou.

Workshop astrálního cestování je velkým pomocníkem na této cestě sebepoznání. Abychom mohli být se sebou spokojení a poznali se v nejčistší podobě, musíme mít v harmonii celé tělo – jak to fyzické, tak to „nehmatatelné“ (mysl, duch, duše, astrální tělo…). Získáme tak reálný důkaz, že astrální síla proudí v každém z nás. Ucítíme své astrální tělo, zbavíme se strachu ze smrti. Jak silné budete mít astrální cestování? PS: Budeme mít s sebou byliny z amazonských, brazilských a afrických pralesů, jenž podporují mimotělní cestování - bude-li zájem na později.

Šárka: Jak jsem astrálně vycestovala po workshopu!

Jaká je úspěšnost?

Zažijete mentální cestování (duchem)

což je schopnost, jenž dokážeme s 99 lidmi ze 100 ovládnout, pakliže zvládli výše uvedený návod na Ovládnutí vlastní mysli.

A následně budeme astrálně cestovat

a prožívat mohutné zážitky, které nelze předem nacvičit. Jednoduše průběh je zcela odlišný od všeho co známe. Hmotné tělo uklidníme skrze techniky pro mysl. Budete v bezpečí postupovat stále dále do hlubších stavů uvolnění, až po krátkodobé vycestování a opětovné navrácení zpět do těla. Celou dobu máte vše pod kontrolou.

Astrálně jsme vystupovali na workshopu v Brně!

Všichni dokážeme vnímat naše astrální tělo, dokonce jej uvolnit lehce nad tělo. K úplnému vystoupení však záleží na vaší předešlé praxi s myslí a naší vzájemné důvěře. Podle zkušeností tak víme, že ze 100 lidí u nás 15 ihned vystoupí, díky dokonalému návodu, prožitků a jedinečným zkušenostem z workshopu pak další 20 do týdne, 20 do měsíce, 30 do půl roku, 5 do roka.

Tedy polovina do měsíce a další do půl roka!  Zbytek 6 do dvou let a zbytek 4 zájemců neudrží každodenní půlhodinové cvičení, avšak získá zcela nové poznání životní cesty. Získáváme doslova zcela ponoření do Univerza, doslova jiné probuzení a prozření do života.

"Důkaz jsem si dal. Když jsem se vracel, koukl jsem v koupelně na skříňku se zrcadlem z vrchu a přesně vprostřed vedl elektrický kabel k osvětlení. No a když jsem si vzal židli a koukl tam, tak tam byl." MartinDalší člověk s námi vycestoval na Workshopu Astrální Cestování

Mnoho zajímavých životních příběhů o prohlubování zkušeností z astrálního cestování můžeme nalézt v komentářích hned pod nejoblíbenějším článkem Astrální cestování v praxi.

Společný nácvik astrálního cestování

Jdeme spolu online do praxe.
Seminář + nácvik astrálního cestování
+ na tebe čeká 🎁 

Rezervace zde

Tvá cesta k úspěšnému 
- materiálnímu životu
- harmonickým vztahům
- hlubokým duchovním prožitkům

Vstup do Astrální akademie

Astrální cestování

Poznej život nezávislý na hmotném těle

Chci astrálně cestovat