Audiomeditace pro klid i poznání

Realita je odrazem našich vlastních myšlenek…

Právě proto je v našem nejvyšším zájmu prožívat jen ty nejlepší myšlenky, ale to není vždy tak snadné. Tu máme depresi ze špatné práce, usínáme s hlavou plnou starostí a nedokážeme si odpočinout, ráno se probouzíme unaveni a demotivováni. Tímto stylem života dříve či později přichází nemoc. Děti, partner, práce, chaos moderní doby. Jak si v takovémto světě udržet dobrou náladu a pozitivní myšlenky? 

Zda jsme realista, materialista, optimista, flegmatik či melancholik není pevně dané. Je to nastavení naší mysli, je to dovednost, kterou mi můžeme vědomě ovlivnit. Stejně jako se můžeme naučit být řečník, psycholog, politik, zedník, astronaut, stejně tak se můžeme naučit na svět nahlížet pozitivně a ovládat své myšlenky. 

Díky této dovednosti již skleničku vždy budeme vidět z půlky plnou a naše realita se přetvoří přesně podle naši vůle. 

Pokud patříte mezi ty, kteří chtějí vědomě ovládat své myšlenky a tvořit svůj vlastní život, připravili jsme pro vás do začátku nahrávky, které vám budou sloužit jako průvodci vlastní myslí. 

Všechny nahrávky ožily díky poznání a hlasu Sidrise, který se od roku 2000  zabývá fenoménem myšlení, hlubinných a mimotělních stavů.

Pokud ještě nemáte žádnou zkušenost s ovládáním vlastní mysli, jsou pro vás první dvě meditace (pozorování vlastní mysli a ovládnutí jedné myšlenky) zcela nezbytné. Jen díky těmto dvěma dovednostem začnete přebírat vládu nad svým životem a dokážete se intenzivně ponořit do příběhů, které vás v nahrávkách čekají, a tak z nich vytěžit maximum.

12 jedinečných audio meditací

1) Pozorování vlastní mysli

Nemusíme přijmout za své všechny myšlenky, které nám vstoupí do hlavy. Odosobníme se od myšlenek a naučíme se být jejich nezávislý pozorovatel. Žádná myšlenka nás nesmí ovládnout. V praxi pak dokážete odsunout nechtěné myšlenky, ať už ty negativní, nebo i pozitivní, na něž v danou chvíli nemáte v životě místo (když se chceme soustředit pouze na jednu konkrétní činnost).

Pozorování vlastní mysli máte k dispozici zdarma, a zda je pro vás nutná druhá nahrávka Ovládnutí jedné myšlenky, poznáte po následujícím testu:

Vyberte si jeden předmět (tužku, jablko, strom), nastavte budík na dvě minuty, zavřete oči a udržte v mysli pouze tuto jednu vaši vybranou myšlenku. Pakliže se vám za celou dobu do mysli nevloudí žádná jiná myšlenka (nebo maximálně 3 myšlenky na pár vteřin), dokážete ovládat svou mysl a první dvě meditace pro vás nejsou klíčové.

🎁 Pozorování vlastní mysli vám zašleme zdarma na váš email:

 

2) Ovládnutí jedné myšlenky

Díky dovednosti jasné koncentrace dokážeme žít všichni kvalitnější život a intenzivněji jej prožívat. Zaměříme se pouze na jednu námi zvolenou myšlenku a vše ostatní pro nás přestává být důležité. Jdeme si za svým cílem, šetříme čas, jsme efektivnější.

3) Komunikace s miminkem

Jeden z nejsilnějších zážitků pro maminky během těhotenství. Naučte se komunikovat se svým miminkem ještě předtím, než je budete držet v náručí.

4) Nejlepší den

meditace určená k rannímu probuzení a namotivování pro nejlepší možné výsledky. Doporučujeme si tuto nahrávku nastavit jako budík, proto vám ji jako jedinou nahrávku zašleme po zakoupení také do e-mailové schránky. Skutečně neznáme lepší start dne, než se vědomě probudit, utřídit si myšlenky, podpořit naše nejlepší vlastnosti a nadšeně tvořit svůj nejlepší den.

5) Léčivá meditace

Ať už se jedná o rýmu, nebo vážně dlouhodobé obtíže, většina našich nemocí má původ v neovládnutých myšlenkách. Podpořit léčbu skrze uklidnění mysli a naučit se sebeléčení je tedy logický krok, proto pro vás máme nádherný příběh. Nechte se jím vtáhnout a urychlete své uzdravení.

 

6) Meditace klidu

Po náročném dni je důležité se uvolnit a pročistit mysl, jen tak můžeme skutečně v noci regenerovat po všech stránkách. V této meditaci se vše potřebné naučíme a již nikdy nebudeme usínat s hlavou plnou starostí.

 

7) Nacítění astrálního těla

Seznámíme se s prvotním reálným procítěním astrálního těla. Již to nebude pouze teorie, ale jdeme do praxe. Nebudeme astrálně cestovat, “pouze” se naučíme cítit naše astrální tělo – tedy první krok k úspěšnému astrálnímu cestování.

 

8) Napojení na univerzální sílu

Naučíme se čerpat čistou univerzální energii, kterou si poté transformujeme do námi zvolené vlastnosti. Bude to klid mysli, láska, odhodlání či pevnost? To je již na vás. P.S.: zároveň podpoříme intuici :-)

Jak reálně jsi cítila stoupání vzhůru a následný bílý proud síly z univerza do tvého těla?

"Při stoupání vzhůru cítím nejdříve určitou vibraci v těle a především v hlavě. Mám i pocit, že i přes zavřené oči vidím jakoby mžitky. Vždy se mi hlava samovolně otočí – o malinko, ale celkem citelně. Potom, když při stoupání překoná světlo určitou výšku, jakoby se vlny rozestoupí a ucítím lehké zhoupnutí. Stoupání pokračuje až do výšin a v tu chvíli je pozoruji, dá se říci, skrze vršek své hlavy. Při následném naplňování bílým proudem síly z univerza cítím a i vidím vlny světla, které se do mě snáší a naplňují mě. Mám pocit, že se mi rozestupuje (lehce) lebka a tvoří v sobě prostor pro léčivou energii. Odeznívá napětí v hlavě, ale pocit jakéhosi mravenčení a dýchání jednotlivých částí zůstává. Totéž cítím při naplňování každého kousku těla až po prsty u nohou. Nechávám se doslova natlakovat a pak prostoupit bílou sílou skrz mé tělo do mého osobního prostoru a vdechuji jej. Cítím, že můj osobní prostor je doslova nahuštěn." Radmila

Co jsi při napojení na tuto sílu pociťovala?

"Klid, Lásku a vyrovnanost.Při naplnění sílou nejdříve cítím lechtání v břiše, jako když jsem byla malá holčička a na něco se moc těšila nebo měla z něčeho velkou radost, pak ucítím nekonečný vděk, až mi vyhrknou slzy z očí." Radmila

Jak dlouho po meditaci jsi ještě cítila klid a vyrovnanost?

"Toto lehké omámení až plutí cítím dost dlouho. Když mám pocit, že oslabuje, tak si uvědomím svůj prostor a jsem zase vyrovnaná.” Radmila

9) Niterná síla

Poznat sami sebe více do hloubky a z různých úhlů pohledu. Výlet do nitra nás samotných pro získání sebevědomí a jistoty.

Nahrávka vás provede pohádkovým příběhem přes louku, do jeskyně a následně do majestátního křišťálu.
Díky těmto třem sférám, které metaforicky znázorňují naše tři světy (fyzický, astrální a mentální), dokážeme do hloubky poznat sami sebe a pracovat na svém sebevědomí.

Louka:
Znázorňuje naše vnímání fyzického světa. Jak se na louce cítíte? Jak detailně dokážete vše vnímat? Máte svou nekonečnou louku, nebo okrasnou zahradu? Je váš prostor velký, či malý? Co vše se zde nachází?

Jeskyně:
Symbol naší astrální sféry, našeho charismatu, povahy… Jak jste se zde cítili? Je vám vaše jeskyně příjemná? Co všechno se v ní nacházelo? Bylo vám teplo, či zima? Jak moc jste se zde cítili “jako doma”? Máte zde vše pod kontrolou?

Křišťál:
Naše čisté mentální tělo / vědomí. Zde by se nemělo nacházet nic – jen světlo, láska, klid. Možná můžete vnímat vesmír, hvězdy. Zkuste si zde zanechat čistotu. Jste to vy… vaše nejvyšší část, která jde skrze prostor a čas, vaše podstata kráčející skrze všechny životy.

10) Ochranná bytost

Setkání s ochrannou bytostí bývá vždy příjemný zážitek. Někomu se ihned zjeví její tvar, na někoho ze začátku pouze promlouvá, avšak všichni cítíme ten nekonečný láskyplný klid, který nás zalévá, a tím otevírá naše nejniternější vedení. Vždy nás nasměruje na správnou cestu životem.

 

11) Rozlučme se s depresí

Tato velmi silná emoce dokáže obrovské věci – zcela ovládne naši mysl, nutí nás ležet v posteli, brečet, litovat se. Nevidíme východisko ze své situace. Nyní je čas převzít svou veškerou sílu zpět a opět žít šťastný život.

 

12) Do vyšších sfér a zpět

Jedinečná meditace pro poznání vyšších sfér, postupně se zbavíte veškerých myšlenek, problémů, ega, sami sebe… . Cestou zpět vše opět naberete a budete si o to více užívat hmotný svět. Tato meditace je určena pro ty zkušenější z vás, kteří již ovládají svou mysl.

Tato nahrávka je velmi náročná, pokud jde o sílu našeho vědomí. Poslech pouze na vlastní nebezpečí – nepřerušujte a zajistěte si nerušené soukromí. Pakliže se zcela ponoříte do této meditace poznání, tak se může ze začátku stávat, že cestou nahoru do vyšších sfér přestanete vnímat (vaše vědomí není dost silné) a opět začnete vnímat o několik minut později. S každým opakováním se dostanete stále výš a výš.
Když zvládnete cestu nahoru, nastává další náročný úsek – cesta zpět do hmoty. Vaše vědomí je ve vyšších sférách zbaveno absolutně všeho, jste v nicotě… cestou dolů začnete na sebe nabírat veškeré potřebné věci – ego, zvuky, tvary… V této fázi může opět vědomí vypadnout – vědomí je čisté a nemusí zvládnout zátěž, která je na něj návratem do hmoty naložena. Vaše vnímání opět naskočí v pozdější fázi nahrávky.
Vašim cílem je zcela prožít celou cestu a udržet své vědomí stále bdělé, tehdy jste připraveni poznávat veškerá tajemství nehmotného světa.

 

🎵 Jak si audiomeditace přehraji?

Veškeré audiomeditace nově zasíláme ke stažení v audioformátu mp3, který si jednoduše přehrajete na svém zařízení (PC, Mac, Android, iOS, Windows…)

💜 Jaké jsou audiomeditace?

“Dostáváš mě do magického, krásného stavu, úplně mimo.” Vivanna

“Musel jsem se týden vypořádávat se vztekem, ale úplně bezpředmětným a bezdůvodným. Hledal jsem, jaký bych pro ně mohl mít důvod. Nic jsem nenašel.  Po audionahrávce jsem si uvědomil, že ten vztek není můj, nepochází ode mně, ale že to je energie velkoměsta. Spěch a to obrovský, z toho nervozita, že se něco nestihne a z toho pramení ten vztek, který jsem cítil. Když jsem si toto prožil, uklidnil jsem se a vztek mě opustil. Velmi zajímavé.”
Patrik, student Astrální akademie (Vládce Síly)

“Audiomeditace jsou úžasné.. ten výklad,hudba, atmosféra všechno je to tak přirozeně dokonalé, že když jsem si je ráno pouštěl při cestě do práce úplně mi nabíhala husí kůže všude po těle (konkrétně u komunikace s ochranou bytostí). S přáním láskyplného zbytku dne” Aleš

“Meditace mi pomáhají nemít myšlenky. Obdivuji! Jsou velmí přínosné.” 
Jaroslav

“Hluboce se klaním za vaše meditace. Perfektní, práce, hlas, hudba. Stránky. Dělala jsem si meditaci setkání s miminkem a nepřišlo. Respektive bylo tak jemné, křehké a já si uvědomila, že jsem jako tank, co se snaží mu hned všechno ukázat bez jemnosti. Ono už i v bříšku slyší naši potrhlou rodinu a slyší mé myšlenky….tak jsem “jen” posílala lásku a omlouvala se. Zkusím později.  Meditace je ovšem nádherná.” Markéta

“Ta meditace do vyšších sfér! Je nádherná! Jak jsem vnimala ty vrstvy fakt nádhera! Příště si zkusím vyhodit špunty z uší a pobýt tam trošku dýl ta je!!!”

“Děkuji, že audiomeditaci Niterná síla,  je nahraná s přesnou výslovností, kterou mám tolik ráda. Nevynecháváš žádná písmenka, je to paráda, dobře se poslouchá.”
Lucie

“Večer si jdu lehnout s audiomeditací od Sidrise “Niterná síla”. Jdu do křištálu, silová jeskyně a … vycházím kousíček astrálním tělem. Přestávám vnímat audionahrávku a jsem 30 cm nad tělem! Jsem větší, než tělo podemnou. Byl to fofr, asi jen 5 vteřin, ale bylo to úžasné! Vnímám neutrálno, jdu dál – až bych se tam ráda vrátila. Pochopila jsem tam, že je až směšné “pracovat než vypadnu z tempa”, či “rozčilovat se”. Jen jsem vše pustila, jen byla…” 
Lucie, studentka Astrální akademie (Vládce Síly)

“Zdravíčko Jindřichu. Je mi zcela jasné, že jste dělali vaše audiomeditace poctivě a sláskou. Vždyť vy to jinak ani neumíte. Audiomeditace jsou pěkné, pouštím si je, ale nic se nevyrovná tomu, když jste to se mnou prováděl vy osobně naživo. Na to se nedá zapomenout! To bych doporučila všem lidem v dnešní uspěchané době. Hlavně těm pracujícím. Taky to tak dělám, doporučuju vás. Ale dokud se lidem nestane opravdu velký osobní problém, s kterým už by si nevěděli sami rady, tak na toto moc neslyší. Vám děkuju za mnohé a mnohé, co jste pro mě udělal. Taky není asi skoro den, kdybych si na vás s velkou láskou nevzpomněla. Vesmír byl na mě hodný, že mi dovolil vás potkat a poznat.” Zdraví
Petra

"Audiomeditace Vyšších sféry a zpět: ”Nedivím se, že při reinkarnaci zapomínáme, kdo jsme, když po poznání nicoty je nápor vědomí tak velký, že vědomím většina z nás vypadne a vrátí se až na konci nahrávky do těla.”
Kateřina

Meditace Napojení na univerzální sílu, kdy jsem si stahovala univerzální sílu do sebe byla neuvěřitelná, cítila jsem přes hlavu zvláštní pocity, tlak něco tak obrovského, že jsem z toho až plakala, ale byl to pláč soucitu, žádné zoufalství, byla v tom i radost, něco pokorného a moc hezkého. A to není vše, meditace, do Vyšších sfér a zpět, je fakt náročná a fascinovalo mě pozorovat, jak moc udržím pozornost a přesně to vše, co k té meditaci popisujete. Meditace Setkání s ochrannou bytostí byla fascinující. Byl tam někdo, kdo vlastně nebyl ani muž ani žena, vypadal jak anděl, ale asi ani nebyl, byla to postava světla, nemluvila, ale mě jen hladila a už tím jsme vlastně komunikovali. To byl opravdu zážitek. Vyzkoušela jsem skoro všechny meditace, které jsem si od Vás koupila a jsem z nich opravdu nadšená. Zažívám úžasné věci.
Darina

“Páni, přeji krásný den Sidrisi, naposledy jsem poslouchal audio meditaci na ovládnutí jedné myšlenky a opět jsem žasl, jakým geniálním způsobem jste dokázal navést moji pozornost tím správným směrem. Poslouchal jsem ji v rámci kurzu astrálního cestování. Nyní začínám brát věci opět do svých rukou a co se týče hlubinných stavů, napadlo mě s Vámi sdílet, že se mi daří občas uvědomovat posvátnost přítomného okamžiku – života. Je to nádherné se alespoň na chvíli oddělit od energie myšlenek a jen je pozorovat. Občas mám pocit, že vnímám různé energie. Někdy se toho více či méně leknu, i přesto, že vím, že se není čeho obávat. Možná jen té pravdy, která ke mě občas takto přijde i v méně očekávané formě. Astrální tvoření zní báječně. Těším se na to.  Mějte se hezky"
Michal

“Zkusil jsem audio meditaci Pozorování vlastní mysli a jsem přesvědčen, že po ni nikdo nemůže říct, že by to nechápal   či, že by byl problém. Za mě ozkoušena a spokojenost :)”
Martin

Audio meditace na email zdarma: Pozorování vlastní mysli


Společný nácvik astrálního cestování

Jdeme spolu online do praxe.
Seminář + nácvik astrálního cestování
+ na tebe čeká 🎁 

Rezervace zde

Tvá cesta k úspěšnému 
- materiálnímu životu
- harmonickým vztahům
- hlubokým duchovním prožitkům

Vstup do Astrální akademie

Astrální cestování

Poznej život nezávislý na hmotném těle

Chci astrálně cestovat