Samovolné astrální vystoupení - co dál?

"Vaše stránky jsem vyhledala, protože se mi neplánovaně podařilo astrálně vycestovat před rokem. Před tím jsem ani netušila, že něco takového existuje. Od malička se mi občas vracely spánkové paralýzy - strašidelné stavy, kterých jsem se bála a schválně se v noci přetáčela ze zad na břicho, aby se neopakovaly. Ten den, kdy jsem poprvé vycestovala, jsem ležela na břichu a cítila, jak přichází "ten stav".

Nechápala jsem, jakto že je to zase tady, vždyť ležím na břichu (vyčetla jsem, že se spánková paralýza vrací jen v poloze na zádech). A v ten okamžik jsem se rozhodla, že už se nebojím, posadila jsem se a začala volat, že se nebojím. Věděla jsem, že ve skutečnosti mé fyzické tělo leží, ale v tu chvíli mně to nepřišlo vůbec divné.

Pak jsem se vznesla ke stropu a byl to hrozně krásný pocit, až mě z toho začalo mrazit. A ten fyzický pocit mrazení mě okamžitě vrátil zpět do bdění. Vůbec jsem nechápala, co to bylo, ale bylo to krásné. Už to bude rok a astrálně dokážu vystoupit z těla nepředvídatelně. Vždycky to přijde samo.

Nedokážu se ale dostat za hranice svého domu, můžu se procházet pomalu po pokoji, ale když se vydám dál, tak vidím jen černo, jako bych letěla tmou a jen přes hustě protkanou pavučinu viděla malá světýlka, snažím se otevřít oči, protože mám pocit, že nevidím, a procitnu do fyzického těla, kde je otevřu skutečně.

Když už se mi podaří vycestovat, byť jen na pár sekund, tak vím, že se tam můžu vrátit klidně desetkrát za sebou. Dokud fyzicky cítím ten stav a dokud se dokážu držet vědomě vzhůru, i když tělo spí a na střídačku se probouzí. A moje otázka zní, je online kurz vhodný i pro mě? Nebo to mám nechat volně plynout? :)"

Děkuji za odpověď, Martina Navrátilová

Sidris rodina

Krásný den, Marti, nádherně vše popisuješ - spánková paralýza je skutečně přechod mezi hmotným a astrálním světem, a dokud se bojíme, tak nemůžeme tam ani zpět, a jakmile se pustí strach, přijde klid, blaho a volnost. :) Prožíváš běžné začátky astrálního cestovatele - schopnost plně neovládáš, někdy vidíš, jindy ne.. a pohybuješ se v omezeném prostoru.

Je to v pořádku, stejně jako se batole učí chodit a ovládat své tělo, my se učíme ovládat svou mysl a koncentraci - jediný způsob pohybu a bytí v astrální sféře. :) Máš krásně nakročeno.

Otázka je, kam chceš toto vše směřovat. Kurz astrálního cestování ti pomůže tuto schopnost ovládnout pěkně od začátku a celou ji pochopit, ale zůstaneme jen u astrálního cestování. Jestliže již máš takovéto zkušenosti, přikláněla bych se k  Astrální akademii. Tam se naučíš úplně vše a budeš mít každý den u sebe svého Průvodce, který ti bude na tvé cestě pomáhat. Můžeš si to připodobnit tak, že si představíš běžný stav jako jednu místnost, astrální cestování (a veškeré meditace) jako druhou místnost. Běžný člověk je buď v jedné, či druhé místnosti.

Astrální akademie ale zbourá příčku mezi těmito dvěma místnostmi a propojí hmotný a nehmotný svět - chápe, jak vše funguje a lehce tvoří přesně to, co on chce. Pokud si vystačíš s ovládnutím astrálního cestování - kurz tě to naučí. Ale pokud chceš mnohem více a začlenit své schopnosti do běžného života, je Astrální akademie jednoznačnou volbou.  

Pro zajímavost dále uvádím, co se naučíš za prvních 5 měsíců: V prvním bloku se nejvíce řeší sebepoznání, strachy, zlozvyky, traumata, získáváme pevnou vůli, pochopení času a prostoru, komunikace s vyšším Já, sebeléčení, smysl života, sny, cíle, poznání astrální síly, seznámení s astrálním tělem, nadefinování ideálního života… atd., atd., atd.

Je toho skutečně mnoho - po absolvování prvního bloku jsou Vládci Síly (studenti Astrální akademie) reálně jiní - sebevědomější, znají svou Sílu, vnímají astrální tělo, umí řešit všechny své problémy, znají svůj smysl života, vědí, kam dále kráčet… Myslím, že za pouhých 5 měsíců je to obrovská změna. :-) Když vše necháš volně plynout, může se to ubírat dvěma nejpravděpodobnějšími směry:

  1. astrální cestování pomalu ustoupí a navrátíš se zpět do hmotného světa - v případě, že nejsi človíček, který více než 4 hodiny denně věnuje meditacím :). Hmota a běžný život je natolik silný, že pokud nerozvíjíme vědomě danou schopnost, ocitáme se zpět ve hmotě.

  2. Zůstane vše tak, jak je, a Ty budeš nadále náhodně poznávat astrální cestování. :)

Pakliže se nevydáš intenzivní cestou v Astrální akademii, doporučuji  minimálně každý večer se uvolnit a vědomě myslet na astrální cestování.
Tím si schopnost udržíš a začneš ji lépe chápat. :) Půjdeme-li společně, projdeme si vše od základů a nic nevynecháme. 

Nové a moderní audio meditace

Přejít na web

Tvá cesta k úspěšnému 
- materiálnímu životu
- harmonickým vztahům
- hlubokým duchovním prožitkům

Vstup do Astrální akademie

Astrální cestování

Poznej život nezávislý na hmotném těle

Chci astrálně cestovat