Návod na astrální cestování

Lidé mohou vystoupit ze svého těla, vykonat cestu svou duší a následně se opět vrátit do svého fyzického těla. Prožitek je to reálnější, než bychom čekali. Navíc můžeme popsat, co se dělo na vzdálených místech, o kterých jsme jinak nemohli mít žádné informace. 

Vystoupit krátkodobě svou duší z těla, čili zažívat astrální cestování, lze uskutečnit mnoha způsoby. Ukážeme vám návod od nás, mnoha cestovatelů, kteří jsme jej uvedli do jednoduché dokonalosti. Žádné zbytečnost, ale astrální výstup.

Postup si můžete upravit podle svých potřeb, jak to budete cítit vy, neboť i já Sidris jsem od dětství intuitivně zažíval vystupování i při jízdě v dopravním prostředku. U každého z vás to bude proto torchu odlišné a budete potřebovat jinou hloubku praxe.

Kdo jsem? 

Na začátkem pojďme přijmout, že nejsme jen hmotné tělo, ale máme v sobě ještě další složky.

1. fyzické tělo (hmotné),
2. astrálního tělo (charisma, neboli duše)
3. mentální tělo (vědomí, neboli duch).
 

Představme si celé Univerzum jako velký oceán vody, ve které se nacházíme my, jakožto kapička vody.

Stejně, jako se pekař učí péct chléb od začátku a až po několika letech se stává mistrem, tak je nejvhodnější, abychom astrální vystupování vzali od začátku i my. Pěkně krůček po krůčku a tak získali sebevědomí. 

 

Jaký je první astrální výstup?

 
Mé první astrální cestování započalo v 18 letech a po 9 měsících každodenní přípravy jsem úspěšně poprvé vystoupil. Je to úžasný a silný zážitek!

Než se to však událo, musel jsem prožít velké množství mezistavů, než jsem byl připraven ke krátkodobému odpoutání od těla.

V astrálním světě nepociťujete žádnou fyzickou potřebu či touhu. Prožíváte však klid a máte zcela volný pohyb nezávisle na vašem hmotném těle… Neexistuje tu gravitace, jen volně prolétáte prostorem, který není omezený zdmi.

Při navrácení do těla prožíváte až šok, protože najednou je vše tolik omezené gravitací, barvami, tvary, zvuky, … Ale… prožili jste něco, co je mnohem reálnější, než co jste doposud kdy vůbec zažili…

Inspirujte se článkem: První astrální vystoupení otevírá nový svět

 

Jak na astrální cestování krok za krokem:
 

1) Ovládnutí své mysli

Nejjednodušší a nejúčinnější návod naleznete v článku: Ovládnutí vlastní mysli

2) Uklidnění těla

Ulehněte pohodlně na postel, ruce podél těla, nohy natažené, zavřené oči, uklidněte svou mysl. Připravte se, že můžete prožívat více jak sto nových stavů, které velmi vítáte a jsou pro vás zajímavé.

Začněte si pomocí mysli uvolňovat celé tělo. Nyní dejte vnitřním hlasem vědět Univerzu, že chcete vystupovat astrálně a žádáte o ochranu a správné vedení. Prozatím chcete nahlédnout polehoučku…

Nikam nepospíchejte, záleží zde doopravdy jen na vašich schopnostech a nevyplatí se nikam pospíchat. Začněte se uvolňovat od malíčku chodidel, postupně po kolena, stehna, až po kyčle. Uvolňování by mělo trvat okolo deseti minut a měli byste celou dobu přirozeně dýchat, nejlépe nosem.

Nyní uvolněte prsty pravé ruky, zápěstí, rameno. Levou ruku taktéž od prstů až po rameno.

Máme uvolněné nohy, ruce, nyní se zaměřme na bříško. Jakmile dojde k uvolnění bříška, je velmi pravděpodobné, že ucítíte silné brnění v břiše, možná i nemožnost hýbat nohama. Zvykněte si na tento stav, je to v pořádku.

Pěkně pomaličku polehoučku uvolňujte celé tělo dále až po hrudník, po ramena, krk, obličej, celou hlavu. Uvolněte i prostor nad hlavou. Užívejte si tento stav. Uvolňování bude trvat pocitově dalších deset minut.


Mějte pevně pouze jednu jedinou myšlenku, “astrálně cestuji”, tedy že chcete krátkodobě vystoupit astrálním tělem z hmotného těla, poznat astrální sféry a po chvíli se vrátit do hmotného těla.


Nyní jste své hmotné tělo uvedli do stavu úplné uvolněnosti a právě v této chvíli se začínáte lehce oddělovat svým astrálním tělem od fyzického těla. Můžete cítit, jako když se od vašich fyzických nohou začínáte oddělovat, jako kdybyste se trošinku vznášeli. Je to velmi reálný pocit a záleží na vaší praxi. Je to velmi reálný pocit, mnohem reálnější, než vůbec nyní znáte…


Čím častěji budete procvičovat, tím lepší budete astrální cestovatel. Vnímejte vaše vznášející astrální tělo asi 1 -4 cm u vašeho fyzického těla.


Uvolňování stále opakujte od bříška, přes hrudník až k hlavě. V této chvíli je často cítit silné brnění v břiše, až nepříjemné motání hlavy jako na kolotoči a závratě. Je to opravdu silné a cítíte, že toto je velký prožitek.

Nyní je to jen na vás… udělejte svůj první krok…


Pro navrácení do hmotného těla opět vnímejte svou hlavu, ramena, ruce, hrudník, bříško, levou nohu, pravou nohu. Postupujte velmi pomalu. Až to bude vhodné, můžete se napít vody, která vám pomůže více se usadit do těla.

3) Je to zcela přirozené

Již víte, jak máte ovládnout a uvolnit mysl, proto přirozený strach z něčeho nového překonáte a pokračujete dále. Můžete i plně přijmout, že je o vás postaráno a jste v bezpečí díky vašemu klidu.

4) Metoda výstupu

A) Nadnášení
Jakmile zjistíte, že jste v bezpečí, astrální tělo se oddálí a vy se vznášíte asi 20 cm nad svým fyzickým tělem. Je to velmi zajímavý pocit… Nadneste se výše…. ještě výše…
Najednou se vznášíte a koukáte na to tělo pod Vámi ve smyslu: „Co to je, to je moje tělo z masa…“ Je to velmi reálné, až nepopsatelně reálné, protože vy se reálně vznášíte svým astrálním tělem, či duší, v místnosti a je to úžasné a silné.

B) Sedněte se (Sidrisova oblíbená metoda)
Sedněte si pomocí svého astrálního těla velmi podobným pocitem, jako když si sedáte hmotným tělem. Vnímejte ho stejně jako tělo fyzické, avšak když chcete pohnout rukou, tak fyzickým tělem nehýbete – ono to v tomto stavu uvolnění ani nejde. Hýbejte tělem astrálním – doslova cítíte svou ruku jak se hýbe, a přitom fyzické tělo leží na posteli.
Takto i s druhou rukou, nohama, hrudníkem, hlavou. Budete cítit sami sebe a budete překvapeni, že jste něco jiného, než co leží na posteli… Dále to již půjde samo….

Tip: Může se Vám stát, že namísto toho, abyste se procházeli po svém bytě, tak se ocitnete v prostoru jiném. V astrálním světě osobním, či jiném. Připravte se zde: Jaké je to v různých astrálních světech? Včetně posmrtného!

 

Kdy nejlépe provádět astrální cestování?

Pro Sidrise byl výstup vždy nejsnazší mezi třetí a pátou hodinou raní, kdy je fyzické tělo unavené, ale ostatní těla i mysl přitom fungují normálně. Jde vám o takový stav, kdy fyzické tělo je tak unavené, že se motá a nutně potřebuje spát a do mysli vstupují až euforické myšlenky.

Vypozorovali jsme největší úspěch, když v té chvíli učiníte něco proti usnutí. Nechcete být mentálně unavený, proto je vhodné se podpořit opláchnutím studenou vodou, napít se zeleného čaje, jenž podporuje mysl. Káva je však naopak zcela nevhodná, neboť nabuzuje hmotné tělo.

Před spaním jsem si dala neřízenou meditaci na uvolnění, nepřicházeli žádné myšlenky. Po chvíli  jsem byla v totálním tranzu, a najednou se to stalo, astrálně jsem vystoupila! Bylo to tak rychlé, že jsem ještě asi deset minut ležela a přemýšlela, zda se to opravdu stalo či ne. Najednou mi začalo tak vybrovat tělo, během pár vteřin jsem byla lehoučká jak pírko a ve vteřině jsem viděla strop tak zblízka, že jsem viděla i díru špatně zadělanou ve zdi. Až jsem se asi trochu lekla a v tu chvíli mi cukla ruka a byla jsem zpět. Měla jsem asi dalších půl hodiny husí kůži po celém těle, byla mi zima, vytlemená jsem byla a neskutečně unešena, jak neskutečně mě to dobilo energií po dvou náročných dnech, že to snad ani není možné – bylo to úžasné, skvělé, parádní, famózní, lehké, jemné , spontánní, nečekané, nechtěné a plně prožité, a nevím co ještě, zážitek na celý život. Těším se na další. Míša

Buďte v bezpečí

1) Vždy nejprve zvládněte ovládnout svou mysl (ZDE),
2) Je příjemné být v pohodlí domova. Mít tak okolo sebe jen svou sílu či až ochranu (ZDE), která slouží pro uchování čisté mysli.
3) Pokud máte obavy, řešíme je ZDE

Přečtěte si příběh astrální cestovatelky Moniky

Návrat do těla

Když chceme zpět z astrálního těla do fyzického, stačí mít pouze samotnou myšlenku na návrat. V případě potřeby vytvořte tuto Sílu a pak již vstup do hmotného těla bude okamžitý. Pomáhá mít u sebe i studenou vodu, které se stačí ať astrální, či hmotnou rukou dotknout.

Astrální cestování si potvrzujte

pro získání reálné zkušenosti. Vy budete mít potvrzení a budete vědět, že to není jen fantazie. Toto je důležité pro Prozření nad Hmotu. Inspirujme se Jaroslavem, astrálním cestovatelem:

“Důkaz jsem si dal. Když jsem se vracel, koukl jsem v koupelně na skříňku se zrcadlem z vrchu a přesně vprostřed vedl elektrický kabel k osvětlení. No a když jsem si vzal židli a koukl tam, tak tam byl. Je to úžasné, protože jsem v novém bytě a nikdy jsem se tam ještě nekoukal”

Následné astrální napojení

Jakmile se vám povede vystoupit, tak vám bude přicházet ještě několik dnů spousty informací a mnoho myšlenek z jiných světů – dojmy, intuice… Začnete duchovně více vnímat, budete otevřenější (i zranitelnější), musíte se naučit svou novou vlastnost-schopnost-zážitek používat.

Jaké to je? Přečti si: “Samovolně opouštím tělo

Cestujte šťastně

Hlavní je vše brát s optimismem a doopravdy vesele, berte to formou hry, dětské hry, a cestování půjde. Na nic netlačte, mějte ze sebe a svého snažení radost. Vždyť minimálně na sobě hodně duchovně pracujete, protože tohle za to stojí.

Cesty dále a komunikace s bytostnými

Pokud byste došli tak daleko, že byste viděli bytosti, tak vás bytosti  nezajímají – teď NE! Vy chcete zažít výstup astrálním tělem – komunikace s bytostmi je další krok, až když vystoupíte alespoň desetkrát. Je to bezpečné, ale do začátku se musíte naučit základy. Nikam nespěchejme, času dosti a vyplatí se to. Řešíme také přímo spolu v Astrální akademii a na kurzu astrální cestování.

Za jak dlouho vystoupím krátkodobě z těla?

Byl jsem hodně neznalý a zkoušel tento postup s důvěrou a dětskou hravostí každý večer před spaním po 9 měsíců. Chcete vystoupit? Pak si vážně z nacvičování astrálního vystupování udělejte zvyk. Až po devíti měsících se mi to povedlo.

Až devátý měsíc jsem prvně v životě požádal vnitřním a vážným, důvěrným a upřímným hlasem – vycítil jsem konečně naplno žádost k Bohu (můžete nahradit za Univerzum/Přírodu/atd…) o astrální cestování. Až poté se mi to povedlo. Proto Vám i píši takto dlouhý postup, vše s detaily a pravdivě.

Vynaložená poctivá snaha za to stojí.

S námi astrálně cestujete. Tečka.
Začátky astrálního cestování mohou být u každého velmi rozdílné. Zatímco někdo stojí okamžitě u své postele a může se vydat na průzkum nehmotného světa, jiní se posouvají krůček po krůčku a prožívají pocity malého dítěte, které se teprve učí v astrálním světě vidět a chodit. Přečtěte si příběhy astrálních cestovatelů, které mohou být i vaše.

“Najednou vidím v pohybu úplně vše. Jako by žádná hmota neexistovala – ty reálné věci, které každý den používám a jsem přesvědčena, že tu jsou, – najednou neexistují. V tomto stavu bych byla schopná uvěřit, že všechno kolem mě je jen výplodem mé fantazie a že pouze tahle stále proudící energie neurčitých tvarů je skutečná a nic jiného není.” Lucie

 

„Vystoupil jsem z Matrixu a vím, že není cesty zpět. Ale kdo by o to vlastně stál, že? …” Jirka

 

“Vystoupila jsem astrálně ze svého těla! Podívala jsem se oknem ven a napadlo mě, že vlastně můžu procházet stěnou, a tak jsem udělala dva kroky skrz a ona se rozestoupila, jako by ji do prostoru jen někdo promítal. Stála jsem na nějakém okraji vně stěny, nakláněla se dolů z druhého patra a cítila svěží noční venkovní vánek a měla jsem z toho radost…

Opravdu zajímavé bylo, že jsem se v průběhu zážitku každou chvíli vracela zevnitř do těla a jen nenápadně kontrolovala, jak je na tom, a při tom se můj zážitek vůbec nepřerušoval. Chodila jsem do těla záměrně i proto, že jsem se bála, abych po probuzení vše nezapomněla, a tak jsem se vždy maličko vzbudila, abych si každý kousek děje uložila vědomě do paměti.

Astrální cestování je úžasné a na Workshop astrálního cestování jste mi ukázali, jak na to!

Moje tělo opravdu spalo a po probuzení jsem byla svěží a dosyta vyspalá a říkala jsem si, že tímto se skutečně prodlužuje život, že se dá vědomě žít i v době spánku – a to byl úžasný pocit!

Dá se opravdu vědomě dostat z těla, aniž by člověku hrozila smrt, a tento stav se dá vědomě ovládat a vycvičit se v něm. Vlastně jsem se ocitla na prahu úplně nového dalšího světa a moc ráda bych ho aspoň trochu (nebo i více) prozkoumala! :-)“

Celé vyprávění od astrální cestovatelky Šárky na:
Jak jsem astrálně cestovala po Workshopu Astrální Cestování

 

“Vyletěl jsem nad střechu domu a koukám na velmi vzdálené baráčky, jako když koukáte do google maps.” Martin, článek zde

 

“Už jsem cítila jako by se mi z obličeje slupovala maska, šlo to od nosu. No a byla jsem venku. Pak jsem ten den ještě několikrát vylezla a zkoušela jsem se podívat kde kdo co dělá. Jenže já věděla, kde kdo je a že pracuje, takže to pro mě nebyl dostatečný důkaz, tohle si vymyslím sama. Napadlo mě se podívat na hodiny a hned se vrátit a opravdu ty hodiny ukazovaly čas přesně na minutu  
Pak si taky pamatuju, že se stačilo jen otočit a byla jsem jinde. A pak že jsem si pokládala různé otázky a najednou jsem věděla všechno, věděla jsem, že ty odpovědi jsou správné, zvláštní pocit" Petra, astrální cestovatelka

 

“Po dvou letech jsme vycestoval! V astrale mi to pripadalo normalne ziadne vzrusenie ako keby som tam bol stale ziadne emocie. Potom ma napadlo, že sa pozriem na moje telo bolo tam v posteli ,ale hneď po sekunde začala z neho vychádzať slabo modra aura behom sekundy presvietila moje mäso a kožu orgány až som videl iba svoju kostru ako s nej vyžaruje neskutočne silná modra sila. Astrálne cestujem asi mesiac, díky tomu, že nemam šancu zaspať kým neskončím meditáciu.” Martin

 

“Vystupuji astrálně! Každý den dva roky jsem poctivě naciťovala své astrální tělo a dnes si již běžně sedám! Zatim mi toto staci a jsem spokojena  muj problem je v tom, ze potrebuji absolutni klid, coz v dome je nekdy tezke najit. Vnimam urcity druh vybrace, na kterou se da nacitit a ta ti dost pomuze. Sem ve fazi zkoumani takze to zatim nemohu poradne popsat Chci Ti podekovat ze mi takto pomahas, je to krasna cesta na kterou jsem se dala” Žaneta

 

Nové a moderní audio meditace

Přejít na web

Tvá cesta k úspěšnému 
- materiálnímu životu
- harmonickým vztahům
- hlubokým duchovním prožitkům

Vstup do Astrální akademie

Astrální cestování

Poznej život nezávislý na hmotném těle

Chci astrálně cestovat

WEBINÁŘ O ASTRÁLNÍM CESTOVÁNÍ

Ať vás o astrálním cestování zajímá cokoli - my vám vše zodpovíme jako Astrální cestovatelé. Veškeré obavy tak odpadnou a vy budete moci začít objevovat krásy nehmotného světa.

ZDARMA