Bojím se a mám mnoho otázek

"Mám dotaz, může mít na cestování vliv fáze měsíce?"

Fáze měsíce, stejně jako druh oblečení, spaní na sever a další již přežité mýty, které se bohužel dále šíří internet, nemají absolutně žádný vliv na astrální cestování. Trénujte poctivě každý den a vše zcela přirozeně přijde. 

Je možné při astrálním cestování poté mít nějaké fyzické poškození (jizvy)?

Toto je velmi nepravděpodobné. Osobně máme pouze jeden případ, kdy došlo k lehkému pocitu popálených dlaní (ale na těle nic vidět nebylo), a to se stalo ze zvědavosti astrálního cestovatele, zda je možné přenést poškození astrálního těla na hmotné. 

Může se tak tedy stát ve chvíli, kdy to sám dovolíte, či po tomto důkazu budete sám toužit. Naše realita je odrazem našich myšlenek a přání. Ale i v této chvíli bude potřeba skutečně silná koncentrace, aby se myšlenka okamžitě manifestovala do fyzického světa. Bez vašeho svolení nemůže vaše hmotné tělo cokoli ohrozit. 

V realitě špatně vidím a nosím brýle. Jak budu vidět při astrálním cestování?

Brýle nosíme pouze ve hmotném světě, je to omezení hmotných očí. Oči v astrálních sférách nepotřebujeme a realitu vnímáme jiným způsobem – jakoby celou naši bytostí. Jako kdyby se naše periferní vidění rozšířilo nejméně na 180 stupňů.  Naopak pomocí astrální síly si můžeme posílit hmotné oči, a tím zlepšit vidění i se brýlí postupně zcela zbavit.  

Lze astrálně cestovat i např. ve škole při výuce, aniž by si toho někdo všiml, jen třeba se sklopenou hlavou nad knihou?

Ano, lze – pakliže máme astrální cestování skvěle ovládnuté, nebo k němu máme predispozice.  Není to běžná schopnost, ale sami jsme na naší přednášce zažili, že nám žena vystoupila z těla vsedě na relativně nepohodlné židličce a astrálně se procházela po Karlově mostě, a to ve chvíli, kdy jsme dělali pouze hluboké uvolnění těla a dávali jsme lidem návod, jak můžou doma vystoupit. 

Přesto doporučujeme dát tělu najevo, že si jej vážíme, a zaujmeme při astrálním cestování pohodlnou a bezpečnou pozici, aby se mohlo zcela uvolnit. 

Mohou se při astrálním cestování uvolnit svěrače a dojít k pokálení?

Ve chvíli, kdy astrálně cestujeme, naše tělo je v hluboké relaxaci, která je připodobnitelná ke kvalitnímu spánku. Tedy pakliže tímto netrpíte ve spánku, nebude se vám to stávat ani při astrálním cestování. 

Mnoho dalších otázek probíráme na přednášce o astrálním cestování, a vyvracíme tak zakořeněné mýty o nebezpečnosti a složitosti astrálního cestování.

Společný nácvik astrálního cestování

Jdeme spolu online do praxe.
Seminář + nácvik astrálního cestování
+ na tebe čeká 🎁 

Rezervace zde

Tvá cesta k úspěšnému 
- materiálnímu životu
- harmonickým vztahům
- hlubokým duchovním prožitkům

Vstup do Astrální akademie

Astrální cestování

Poznej život nezávislý na hmotném těle

Chci astrálně cestovat

WEBINÁŘ O ASTRÁLNÍM CESTOVÁNÍ

Ať vás o astrálním cestování zajímá cokoli - my vám vše zodpovíme jako Astrální cestovatelé. Veškeré obavy tak odpadnou a vy budete moci začít objevovat krásy nehmotného světa.

ZDARMA