Jaké to je v různých astrálních sférách? I v té posmrtné...

“Tisíckrát si říkáte, že smrt neexistuje a že je to v pohodě, ale pak přijde tohleto – něco úplně jiného, než jste dosud zažili a vnímáte to stejně reálně jako tenhle svět a to vás přece jenom trochu vychýlí z té domnělé pohody. Není tam nikdo, kdo by vám radil anebo pokud ano, kontakt s ní(m) je zcela jiný, než na co vás kdokoliv připravoval. Tisíckrát jsem si představoval, jak to může vypadat, někdy se mi o tom i zdálo, ale bylo to prostě jinak. Možná to vypadalo stejně, ale bylo to jinak. Pocítíte, jak zde končí teorie vědy, hodnoty a moc lidí, kteří na Zemi “vládnou”, a také skoro všechno to, co jsme se na Zemi naučili. Cesta  si vás vede sama a záleží jen na vás, za jak dlouho se nové situaci přizpůsobíte. Miroslav popisuje zážitek klinické smrti"

Na život po smrti se lze opravdu reálně připravit pomocí astrálního cestování během kterého vystupujeme duší z našeho hmotného těla a ocitáme se tak na "Onom světě". 

Astrální cestování je bezpečné a tak astrální cestovatel získává již za života v hmotném těle velké výhody a zkušenosti, které mu otevírají brány k novým zážitkům v nejrůznějších astrálních sférách. Pojďme si ty nejzásadnější (ve kterých se jako astrální cestovatel zcela jistě ocitnete) lépe popsat. Následující soupis slouží jako jednoduchá pomůcka a uklidnění pro začínající astrální cestovatele. 

1) Hmotná sféra

Po výstupu svým astrálním tělem, čili duší, se nacházíte ve stejné místnosti, jako je vaše tělo. Hledíte na něj a prožíváte silné poznání – doopravdy nejste jen toto tělo. Přirozeně jdete proto dál, procházíte se po bytě, ostatních domech a zahradách.

Vnímáte zvuky a vidíte vše velmi reálně - je však potřeba si udržet plnou koncentraci, jinak se realita začne zamlžovat a vy se navracíte zpět do těla.
Vše je velmi podobné naší realitě, ale můžete se pohybovat nezávisle na prostoru.
Doporučujeme se domluvit s přítelem, aby vám na předem dohodnuté místo u něj domě položil vzkaz, který si během astrálního cestování přečtete a potvrdíte si tak reálnost svého astrálního výstupu.

2) Posmrtná sféra

Kdo jednou jedinkrát před svou smrtí opravdově vystoupí z hmotného těla svým astrálním tělem (duší), tak plně cítí, že je to on a plně vnímá své astrální tělo, stejně jako by to bylo fyzické. Již samotné astrální procházení hmotnou sférou vám poskytne tolik zkušeností, že po smrti hmotného těla budete vědět, kde se právě nacházíte a co se děje. 

Zajímavý fakt: Vzpomínky na rodinné vazby opadávají do pár chvil a cítíte se šťastně. Tečka. Šťastně. Na tomto místě nic nepotřebujete, nic vám neschází. Jste v dokonalosti a klidu. Pro pokračování na své existenční cestě nic nechtějte, již Nic (či následujte světlo).

3) Stvořená sféra

Přicházíte do vyššího prostoru, který byl stvořen nezávisle na vás. Lze zde zažít setkání s bytostmi a nejrůznějšími entitami.
V tomto světě platí pravidlo: Buďte Vládci astrálního světa. Vše co děláte, máte plně pod kontrolou díky dokonalému ovládání svých myšlenek.
Přes vaši vůli nesmí nikdo zajít, stejně tak vy, musíte respektovat vůli ostatních. Proto jasné "ne, tohle nechci zažívat" má vždy navrh a obvykle vás hned dovede zpět do těla. 

4) Nestvořená sféra

Jeden z nejzajímavějších, neboť na samém začátku se ocitáte v čisté nicotě, avšak v ohromné Síle, jež slouží pro tvoření.
V té chvíli se nacházíte v dokonalém světě. Jste plně spokojeni a plně šťastni. Vše je nevyslovitelně dokonalé….
Svým astrálním tělem se nacházíte v neohraničeném a nekonečném prostoru, okolo sebe vnímáte černé či bílé barvy. Pod vámi není nic, nad vámi nic, vedle vás nic… nic… Zvláštní že? … Toto stojí za ten pocit… Cokoli zde svou vůlí a koncentrací vytvoříte, bude se velmi rychle manifestovat do hmotné sféry. Proto je zde obzvláště důležité ovládání vlastních myšlenek.

5) Vyšší světy

V astrální sféře neexistuje čas a prostor jak je známe, přesto můžeme jít ještě dále a cestovat i bez Síly astrálního těla stále dále… Již se můžete volně pohybovat pomocí vašeho Vědomí (duchovní cestování, mentální cestování). Co je dále, nechceme psát, ale budeme rádi, když se již spojíme osobně.

Cestujte astrálně

Mimotělní cestování vám ukáže vše, co je za Hmotou… Budete sebevědomí, sví a budete si tvořit svět, který opravdu zde chcete žít. Dává vám to smyl? Pak pojďme společně dál na Online kurz Astrálního cestování

Strávíme spolu plných 11 měsíců, kdy vám každý 3. den přijde do mailové schránky nové video. Celkem je pro vás připraveno více než 100 videí!

Projdeme praxi úplně od začátků a připravíme vás tak na život astrálního cestovatele. Krom praktických návodů získáte také veškeré informace týkající se astrálního světa, a vyvrátíme si tak i mnoho mýtů, které se šíří na internetu.

Astrálnímu cestování se velmi aktivně věnujeme od roku 2002, avšak nehmotný svět nás zajímal již od dětství. Veškeré naše poznatky vám nyní dáváme k dispozici. Přidejte se i vy k tisícům astrálních cestovatelů, kteří se přesvědčili, že astrální cestování je přirozená schopnost každého člověka, a využívají našich návodů.  

 

Společný nácvik astrálního cestování

Jdeme spolu online do praxe.
Seminář + nácvik astrálního cestování
+ na tebe čeká 🎁 

Rezervace zde

Tvá cesta k úspěšnému 
- materiálnímu životu
- harmonickým vztahům
- hlubokým duchovním prožitkům

Vstup do Astrální akademie

Astrální cestování

Poznej život nezávislý na hmotném těle

Chci astrálně cestovat