Sidris rodina: Lucidní sny a Minulé životy

"Měla bych otázku ohledně lucidního snění s dalším člověkem.  Četla jsem váš příspěvek a už několik dní nad tím musím přemýšlet, pořád mi nemůže dojít princip toho, jak se spojí můj sen a další osoby? Přece se nemohu dostat do snu např. slavné osobnosti. Jak tedy probíhá? Pokud to ovšem má nějaké vysvětlení. Nevím jestli znáte knihy od K. Gier konkrétně trilogii knih stříbrných snů, Kerstin o lucidním sněním s více osobami vysvětluje chodbu plnou dveří, každý člověk v ní má své dveře, vstup do jeho snu. Myslela jsem si, že je nemožné snít s více lidma, ale asi jsem se spletla." Petra

V běžných snech se nacházím ve své vlastní astrální sféře. Závisí na síle našeho vědomí a astrálního těla, zda je sen lucidní, běžný, nebo si jej vůbec nepamatujeme. Proto pro ovládnutí snů je nezbytné se naučit mentálně cestovat. Ve chvíli, kdy dobře vnímáme svou Sílu, vše nám půjde o to snadněji. (Prožíváme spolu prakticky na cestě Vládce Síly). 

Ve chvíli, kdy máme zvládnuté lucidní sny, můžeme se začít vzájemně navštěvovat. 

Máme již reálné zkušenosti ze setkávání a předávání si informací skrze snové sféry. Tento krok chce velkou praxi, časté opakování a komunitu lidí s kterou společně kráčíte touže cestou. Vládci Síly se pustili do bádání snových světů a máme skvělé výsledky.

Teorie je jednoduchá - ve chvíli, kdy jste v lucidním snu, tak si vybavte člověka, s kterým chcete sen sdílet. Ukážete se u něj. 

Praxe je o něco složitější, protože se můžeme objevit ne u reálného přítele, ale pouze u jeho snového fragmentu (naše část, která prožívá zcela automatický sen a je tam je pramálo Vědomí). Celá praxe spočítává v pozorování a hledání si vlastní cesty v přesunu ve snových sférách. Vzbuďte se, vše si zapište a porovnávejte s přáteli veškeré zápisky nejen společných snů, ale veškerého snového dění. Budete překvapeni, jak brzo začnete mít společné snové prvky a nebude dlouhou trvat a reálně se ve snu potkáte a budete si povídat. :)

Pakliže vás toto zaujalo je pro vás správný krok stát se Vládcem Síly.

 

Důkazy regresní terapie do minulých životů

"Stále se v tom plácám... jak tomu mám plně důvěřovat, když si čtu články, vše dává smysl. Ale občas se najdou články, které vše dokonale popřou a perfektně popíšou co se vlastně děje, jako například o Třetím oku...  Popisují, že jsou to vlastně zakrněné receptory zraku, ale taky umí tato věc v mozku způsobit halucinace. Jak se to dá vysvětlit, ze to vše není jen výplod... Třebas to astrální cestování. Nebo minulé životy, co když to je jen fantazie, která se prostě v tom transu spustí...a pak vlastně opravdu není nic. Mam opravdový strach. Je to můj boj. A úplně mě to mučí." Eliška

Třetí oko

můžeme brát jako připodobnění, které nám pomůže jasnovidně sledovat aurické vyzařování. Učíme se doslova vnímat méně omezeným tělem, tedy mimo své hmotné omezené tělo. Nacházíme své vědomí. Své mentální i astrální tělo.

Telekineze

lze lehce nacvičit a stačí to jen udělat. Například s námi na youtube a cestou Vládce Síly.

Rozdíl je však v případě Astrálního cestování,

kdy musí být zájemce zcela rozhodnut, že chce krátkodobě a bezpečně z hmotného těla doslova vystoupit. Zde již s vírou pracovat musíme, neboť musíte věřit právě sama sobě že to zvládnete. Následně je vhodné astrální výstup důkazně potvrdit.

Je příjemné, že v minulé životy nemusíte věřit vůbec, jen prožít...

přesto se do minulých životů dostanete skrze stále hlubší stavy. Od přítomnosti společně procházíme do mládí, dětství, do batolete, lůna maminky až do minulých životů. Pro potvrzení zde hledáme přesné roky a jména, které se velmi dobře potvrzují skrze veřejně dostupné kroniky. Strach je na místě jako přirozená reakce na něco nového. Vy však můžete přijít na to, jak je to doopravdy, stejně jako mnoho našich přátel :)

Společný nácvik astrálního cestování

V pátek 27.5. jdeme spolu online do praxe.
seminář + nácvik astrálního cestování
+ na tebe čeká 🎁 

Rezervace zde

Tvá cesta k úspěšnému 
- materiálnímu životu
- harmonickým vztahům
- hlubokým duchovním prožitkům

Vstup do Astrální akademie

Astrální cestování

Poznej život nezávislý na hmotném těle

Chci astrálně cestovat