Samovolné opuštění těla - splněný sen či noční můra?

Mnoho z návštěvníků Láskyplného světa touží po astrálním cestování. Co se ovšem může stát, pokud na to nejsme dostatečně připraveni?

Stojím naprosto vyděšena a koukám přes místnost na postel, kde leží mé tělo. Nechápu, co se děje.

"Já tady stojím a přitom tamhle ležím! Jak je to možné? Co se děje? Pomoc!"

Po nekonečných vteřinách se odhodlám udělat krok k posteli a v tu chvíli se probudím opět v těle a jsem si naprosto jistá jednou věcí - tohle nebyl sen.

Mezi 16 - 17 rokem svého života jsem zažila několik samovolných astrálních výstupů. Pro někoho splněný sen, pro mě noční můra. Dělo se mi něco, co jsem nemohla ovlivnit a co jsem absolutně nechápala. Název astrální cestování jsem nikdy neslyšela, vyrůstala v rodině, kde vše "nadpřirozené" bylo tabu. Připadala jsem si jako blázen.

Mnohým z vás teď možná vrtá hlavou: "Proč si nezačala zjišťovat informace?" Odpověď je jednoduchá - bála jsem se. Tak moc jsem se bála, že se někde dočtu o psychických poruchách, že je to něco vážného, že můžu mít třeba nádor na mozku (teď se těm myšlenkám již směji :-) ) a doopravdy jsem to nechtěla vědět!

Jak takové samovolné astrální opuštění těla vypadalo u mě?

Vždy stejný scénář - změnilo se mi vnímání okolní reality, začala jsem vidět jasněji a jakoby hlouběji. Cítila jsem silné vnitřní točení a dělalo se mi špatně od žaludku a náhle jsem byla venku z těla. Celý zážitek včetně navrácení do těla odhaduji do 1 minuty.

Do toho mě začala navštěvovat bytost, která možná tenkrát měla dobré úmysly, ale mě to všechno děsilo stále více a více.

Před 17 rokem ve mě přišel zlom. Má psychika již příval nadpřirozených věcí neustála a já všechno odmítla. Přišlo tam něco, jako pevné rozhodnutí: "Já nejsem blázen a tohle prostě neexistuje a neděje se to."

Od té chvíle byl klid a to na celých 10 let.

Pak jsem se seznámila se Sidrisem a kolotoč nadpřirozených věcí začal nanovo :-) Ale tentokrát jsem hned na začátku pod jeho vedením absolvovala Regresním terapii, kde jsem všechno pochopila a dovolila jsem si opět prožívat život naplno i s "nehmotnou" složkou tohoto světa. :-)

Postupem času jsem mimo jiné získala schopnost ostatním lidem uvolňovat astrální tělo a tím jim velmi ulehčit jejich astrální cestování.

Pokud byste také rádi zažili astrální cestování (zcela vědomě a čekaně :-) ) pak prosím nejdříve pochopte svůj život v regresní terapii a následně dodržujte vše, co je v AC návodu... A pokud i to vám bude málo -  jste u nás vždy vítáni.

Hledejte informace, návody, je toho nejen u nás spousty.  Jde to a je to běžné, pro lidi i zvířata vrozené.

Nové a moderní audio meditace

Přejít na web

Tvá cesta k úspěšnému 
- materiálnímu životu
- harmonickým vztahům
- hlubokým duchovním prožitkům

Vstup do Astrální akademie

Astrální cestování

Poznej život nezávislý na hmotném těle

Chci astrálně cestovat