Sáhla na vás smrt? Užijte si to! :-)

Ten pocit kdy k vám něco přijde a odnikud na vás sáhne... Nebo vás něco tahává za nohu z postele když spíte? Nebo si v z vás bytosti dělají pohovku a sedají si na břicho, přičemž se nemůžete pohnout? Přátelé máme pro vás zajímavé poznání, protože podle množství pisatelů k nám na email pohodove@astralnicestovani.cz to není zas tak neobvyklý zážitek. Máme ho většina. Vážně v tom nejste sami a dobrá zpráva je, že všichni dokázali situaci vlastně jednoduše ovládnout. Stačí k tomu pouze pevné rozhodnutí.  

Chodí duchové po bytě a dokonce hýbou s předměty?

Výborně, naskytla se vám jedinečná příležitost poznat, že opravdu něco existuje mezi nebem a zemí. Přijměte, že jsou to lidé, kteří měli dříve také hmotná těla, ale nyní se pohybují v astrální sféře. Je zde však velká možnost, že je to právě vaše astrální Síla. Toto jste vy a dokážete velké věci!  

"Kdybych to přijala na začátku, tak si ušetřím spoustu probdělých nocích. Na začátku jsem z toho byla vyklepaná" Terí Sidris

Je dost možné, že se poslední dobou vyvíjíte duchovním směrem, tedy doslova k těmto zkušenostem musíte a chcete docházet. Jak jinak chcete dojít k poznání nehmotného světa, než osobními zkušenostmi? Vyprávěním od ostatních lidí nevěříte, tedy je čas, vše poznat na vlastní kůži. Užijte si to, buďte v pohodě a jste v bezpečí. Vážně, to právě vy jste vládci téhle situace! Vždy!  

Vaše astrální Síla je ohromná

Přijměte tyto zkušenosti jako něco nového, užijte si to a převezměte vládu. Je to skvělá zpráva :) Vždy však můžete přímo působit svou Silou a doslova veškeré nechtěné vlivy odstranit.

Prožijte si emoci: "Toto je můj prostor, já jsem vládce astrální Síly"

Když se necháte vyděsit, tak s tím už nic neuděláte, podlehnete tomu. Vy máte na víc. Máte hmotné + astrální (duše) + mentální tělo (duch). Zatímco bytostní mají jen astrální tělo a někdy i mentální tělo. Vy máte vždy převahu a záleží pouze na vašem rozhodnutí a klidu mysli. Doslova vy utváříte vlastní svět s vlastními pravidly.  

"Opravdu je lze odmítnout, již mám dlouhou dobu klid" Damián

Prožíváte zcela přirozené poznání, také to známe, vítejte to :) Po pár měsících to již bude samozřejmé, až nudné... A budete chtít jít zcela přirozeně do mnohem vyššího poznání.

Návod na ovládnutí své Síly

Získejte svou vlastní ovládnutou mysl a zcela přirozeně ovládněte veškerou Sílu. Toto je váš první krok...  

Již však vnímáte ohromnou Sílu?

Nebo jste ještě v posteli probuzeni hlubokým šťouchnutím, které jako elektřina projde celé vaše tělo? Zvětšujete se? Cítíte okolo sebe i vevnitř sebe velkou Sílu?  

"Chodili za mnou každý den a učili mě stále více. Po několika letech již vše beru jako samozřejmost. Jsem vděčný za pomoc k Probuzení." Jindřich Sidris

Zde vás doslova probouzí vaše astrální tělo, vy sami sebe probouzíte, abyste konečně udělali krok dále. Udělejte to! Je však přesto na vás, zda vstanete, nebo budete dále ležet. Běžte a jděte opravdu svým životem, takovým, který vy doopravdy chcete! Vy to můžete, protože právě vy jste si vybrali život v tomto těle.  

 

Pak je zcela na místě se posunout mílovými kroky kupředu a budeme hrdí, když se osobně uvidíme na cestě Vládce Síly,
nebo na online kurzu Astrální cestování.

Je v pořádku jíst, pít, meditovat, utíkat. Dělejte cokoliv, hlavně ať vás to naplňuje.

    

Společný nácvik astrálního cestování

Jdeme spolu online do praxe.
Seminář + nácvik astrálního cestování
+ na tebe čeká 🎁 

Rezervace zde

Tvá cesta k úspěšnému 
- materiálnímu životu
- harmonickým vztahům
- hlubokým duchovním prožitkům

Vstup do Astrální akademie

Astrální cestování

Poznej život nezávislý na hmotném těle

Chci astrálně cestovat