Jiné stavy (bez)vědomí - jaké jsou na vlastní kůži?

Náš život je velmi bohatý na poznávání rozmanitých stavů vědomí, které prožíváme jak v uvědomění si hmotného těla, tak i mimo něj. Dali jsme dohromady nejčastější stavy (bez)vědomí a popisujeme je dle zkušeností astrálních cestovatelů.  

Omdlení

Zažíváš hluboký až těžký sen, ze kterého nechceš být probuzen. Pokud již máš zkušenosti s astrálním cestování, či s velmi hlubokými meditacemi, pak si omdlení užíváš zcela vědomě a pozoruješ, co se kolem tvého hmotného těla odehrává. Můžeš se také dostat do bílé či černé sféry a vnímat klid a pohodu. Jedná se o stav nad Hmotou, avšak vyžaduje velkou sebekontrolu.

Spánek

Během spánku se ocitáme v nejrůznějších světech, které vnímáme reálně a nepochybujeme o jejich skutečnosti. Ocitáme se v jakési automatickém ději a necháme se vláčet příběhem. Když hmotné tělo spí, kde se tedy těch 8 hodin nacházíme? Pojďme být ve snu zcela vědomí.

Vědomý Lucidní spánek

Plně si uvědomuješ, že se nacházíš ve snu. Je to pocit, který se musí prožít. Jsi ve snu a víš, že můžeš cokoli - nejčastěji zde létáme, navštěvujeme naše přátelé, díváme se pod hladinu moře, stáváme se neporazitelným superhrdinou. To jsou však jen začátky. V pokročilém uvědomění se můžeš zcela reálně spojit s ostatními lidmi a prožívat stejný sen. Příběh zde. 

Toto vše se učíme na cestě Vládce Síly, nebo se tato schopnost přirozeně probouzí s astrálním cestováním

Poznání posmrtných stavů

Zažíváme při meditacích, regresních terapií a astrálním cestování. Především při astrálním cestování dostáváme potvrzení a důkazy, které jsou reálnější, než samotný hmotný svět. Neboť my přímo v astrálním světě existujeme, jsme, a pouze si ve Hmotném světě “hrajeme”…

Hlubinné stavy s přesahem do minulých životů

Nahlížíte do vašeho zachovalého reálného “video záznamu”, starého několik století. Možná najdete záznam počátku všeho, ale i budoucna. Proč jste právě takoví jací jste a máte tak úžasné předpoklady si zde užívat tento svět? Co vám říká poučení z vašich reálných minulých životů? Prožitek velmi příjemný. Zvlášť když vás provádí náš milý terapeut. Poznejte svůj smysl života a užívejte si jej.

Astrální cestování

Cítíte, vidíte a vnímáte vše stejně jako v tomto okamžku. Jediný rozdíl je, že se vznášíte nad vlastním tělem. Tento mimotělní prožitek musíte prožít, nelze vysvětlit, ani si jej představit. Jste neomezeni prostorem a časem. Vše je mnohem, mnohem reálnější, než když právě nyní čtete tyto řádky. Nyní se nacházíte v omezeném hmotném světě, ale jakmile se dokážete byť na pár sekund nadnést nad Hmotu, tak… ihned vše chápete. Vnímáte celý svět tak, jak opravdu funguje. A při dalších astrálních cestováních můžete pracovat s astrální silou…. A právě proto jsme založili Online kurz Astrální Cestování, nebo se přímo setkáváme na každodenních videokonferencích cesty Vládce Síly.

Mentální cestování

Cítíte a vnímáte veškeré emoce, vidíte svět, ale hmota pozbývá svých tvarů. Samotné barvy, tvary a zvuky již nejsou tolik důležité. Prožívání je spíše jako v mlze. Vy jste. Při cestování do nižších, tedy astrálních a hmotných sfér však vnímáte emoce i myšlenky lidí, na které se můžete napojovat. Jste velmi intuitivní a nacházíte se v nádherném klidném stavu.

Hypnóza

Podařilo se mi během hypnózy udržet své Vědomí a vše vnímat. Přesto jsem neměla vůli nad svými prožitky a chováním. Vnímala jsem vše jako ve snu. V jednu chvíli jsem se vnímala velmi z dálky a sledovala jsem, jak se moje tělo směje a nemohla jsem s tím nic dělat. Hypnózu jsem podstoupila, abych poznala jiný stav vědomí, ale nikomu bych ji nedoporučila - nemáte vlastní vůli, tu odevzdáváte hypnotizérovi a vy můžete doufat, že dané situace nevyužije. Terí Sidris

Trans

Nacházíte se mezi hmotných a astrálním světem, užívejte si to, neboť právě prožíváte velmi hluboké poznání sama sebe a surové reality, tedy toho, co tvoří tento svět. Nutně probouzíme na cestě Vládce Síly.

Smrt

Postupně poznáváme vyšší stavy vědomí, nebo-li vědomé astrální cestování, jen se již nelze navrátit do bývalého hmotného těla. Procházíme si několika fázemi:

Neovládáme tělo, stres,
chceme do něj, nelze, úzkost
chceme tolik věcí…
pochopili jsme, nic nechceme…
už nic neřešíme, chceme klid
vážně prožíváme klid
zažíváme vyšší stav, nic nepotřebujeme, cítíme štěstí
cítíme, že jsme, ale neexistuje hmota a čas
máme velmi slabé emoce, já jsem světlo, prostor zaniká
jsem jen světlo
jen jsem
jsem
.
 
Je možné přeskočení počátečních stavů při meditační, duševní a duchovní praxi. Je možné navrácení do nižších stavů, při neustálém chtění.

Látky pro ovlivnění mysli

Samostatný článek na toto téma nalezneš zde.

Online přednáška o astrálním cestování

Již jen 40 míst! Ať vás o astrálním cestování zajímá cokoli - my vám vše zodpovíme jako Astrální cestovatelé. Veškeré obavy tak odpadnou a vy budete moci začít objevovat krásy nehmotného světa.

Vstupenka 90Kč

Astrální cestování

Poznej život nezávislý na hmotném těle

Chci astrálně cestovat