Webinář o astrálním cestování

Zajímá vás astrální cestování, ale ještě nemáte odvahu si jej prakticky vyzkoušet a poznat tak na vlastní kůži nehmotný svět? Nevíte, proč byste vůbec měli dočasně opustit své hmotné tělo? K čemu je dobré astrální cestování i pro praktický život ve hmotě? Moc chcete astrálně cestovat, ale bojíte se nejrůznějších bytostí a toho, že se již nevrátíte do svého těla?

Ať vás o astrálním cestování zajímá cokoli - my vám vše zodpovíme jako Astrální cestovatelé. Veškeré obavy tak odpadnou a vy budete moci začít objevovat krásy nehmotného světa.

Poznejte jaký je svět nad hmotou. Mimotělní cestování vám otevře nejen oči, ale celé vědomí. Prožijete sami na sobě, kde se nacházíte a kdo jste ve svém nitru. Budete se doslova pohybovat svou duší a poznáte nezávislost na hmotě.

Od té chvíle budete ve sféře za hmotou i ve hmotě samotné Tvořit zcela vědomě. Již nikdy nebudete mít strach z odchodu ze světa, protože vy již víte...

Vy jste Tvůrce světa. Tvořte svůj svět.

VÍTEJTE NA NEJVĚTŠÍM PORTÁLE O ASTRÁLNÍM CESTOVÁNÍ V ČR A SK! 
JSEM JINDŘICH SIDRIS 

NA WEBINÁŘI PROŽIJETE

1) Hlavní přednášející Jindřich Sidris (+ hosté zkušení astrální cestovatelé)
2) Jaké je to být astrální cestovatel?
3) První prožitky, pochopení života na Zemi
4) Volné cestování prostorem
5) Zjistíme, jak se dá v astrálních sférách tvořit s přesahem do hmotného světa.
6) Rozdíl mezi astrálním a mentálním cestování
7) Rozdíl mezi astrálním cestování a lucidním snění
8) Vyvrátíme si mýty a pomluvy
9) Zodpovíme veškeré vaše dotazy. 

"Ako to tak silnelo, spomenul som si na Tvoje slová, Sidris ,  “jdi ven! ”  “Já chci jít ven!!!” Zrazu, ako keby cez hrudník, som sa jemne a elegantne vytiahol nad telo, ale až za posteľ na jej koniec, kde som ostal levitovať asi pol metra nad zemou."
Marián

ZÍSKÁTE INFORMACE JAK REÁLNĚ ZAČÍT Z DOMOVA

a) Jak prostřednictvím mysli ovládnout fyzické tělo
aby bylo zcela klidné a poslouchalo nás - nikoli my jeho. Ve chvíli, kdy chceme astrálně vystoupit a při tom se chceme podrbat na nose, nemůžeme očekávat velký úspěch. :)

b) Jak nacítit astrální tělo v běžném stavu mysli
Jak působí naše astrální a mentální tělo ve fyzickém světě? Co všechno dokážeme a jak na sebe vzájemně působíme. Připravujete se z teorie do reality astrálního cestovatele.

c) Jak astrálně vycestovat a co dále?
Proč astrálně cestovat, jak se dá prakticky využít, vyvrátíme si mýty a pomluvy. Vysvětlíme si astrální tvoření a hlavně - připravte si všechny otázky, které vás zajímají. :) Jen tak bude mít naše setkání skutečně velký smysl. :)

SEJDEME SE NA 2,5 HODINY

Webinářem vás provede Jindřich Sidris, který se tomuto fenoménu astrálního cestuování věnuje velmi intenzivně od svých 12 let. V 17 letech prvně astrálně vystoupil. Od té doby nehmotný svět považuje za svůj druhý domov. 

Naše poslání bereme vážně a lidé to vědí!

Díky tomu, že vám úspěšně pomáháme již přes 10 let, jsme se stali předmětem mediálního zájmu: 

- 5x s námi byl dělán rozhovor v časopise Rytmus života
- 1x rozhovor v časopise Enigma
- rozhovor v rádiu Čas
- náš kurz se dostal 2x do tipu rádia Fajn a Blaník po koronakrizi
- vystoupili jsme pod záštitou města Liberec na akci Den pro Tibet

“Od té doby, co prvně astrálně vystoupíte, vám svět kolem vás začne připadat jako sen. Astrální svět je reálnější než ten, který zde známe, a jakmile pochopíme, jak funguje, můžeme ho aktivně využít pro tvoření v tomto hmotném světě.” 
Sidris 

 

 

 

👇👇👇👇
WEBINÁŘ - VSTUP ZDARMA

nalezneš jedním klikem na
AstralniCestovani.cz
👆👆👆👆

 

 

Po rezervaci zde na stránkách vám přijde e-mail s doplňujícími informacemi (prosím zkontrolujte si složku hromadné pošty či spamu, až poté případně piště přímo na email pohodove@astralnicestovani.cz - děkujeme).    

 

"Důkaz jsem si dal. Když jsem se vracel, koukl jsem v koupelně na skříňku se zrcadlem z vrchu a přesně vprostřed vedl elektrický kabel k osvětlení. No a když jsem si vzal židli a koukl tam, tak tam byl."
Martin
 

Těšíme se na společně strávený večer, během něhož opět poodhalíme oponu hmotného světa.

......PROBUĎ SVOU JASNOVIDNOST......

ZDARMA

Astrální cestování

Poznej život nezávislý na hmotném těle

Chci astrálně cestovat

WEBINÁŘ O ASTRÁLNÍM CESTOVÁNÍ

Ať vás o astrálním cestování zajímá cokoli - my vám vše zodpovíme jako Astrální cestovatelé. Veškeré obavy tak odpadnou a vy budete moci začít objevovat krásy nehmotného světa.

ZDARMA