Sidris rodina: Smysl života

Jedna z velmi častých otázek, která se objevuje v naší e-mailové schránce, se týká smyslu života. Někdy to jsou rozsáhlé dopisy, jindy, jako od Tomáše, velmi jednoduše napsáno:

Dobrý den, občas navštívím Vaše webové stránky, a vždycky mě nadchnou, a tak bych rád věděl jaký je smysl života.

Není potřeba se ptát složitěji. Vždyť otázka je krásně jasná, jen odpověď nám může připadat složitá. 

Smysl života je v podstatě velmi jednoduchý - být šťastný a užít si tento hmotný svět, velmi niterně. Aby každý den a hlavní činnosti ve vašem životě ve vás probouzely až dětskou radost. Pro každého z nás to bude zcela jiný svět, ale máme v tu chvíli jedno společné - bezmeznou radost z našeho života.

Stačí tedy najít to, co vás činí v životě OPRAVDU, ale OPRAVDU šťastným - jen vás - nikoho jiného. A je zcela jedno, jestli to bude chovná stanice koček, podpora své ženy, popíjení čaje, výstavba velké továrny či založení neziskové organizace... je to zcela jedno... ale ve chvíli, kdy budete cítit příjemné mrazení po celém těle, jen při pomyšlení na tuto činnost, tak jste objevil svůj smysl tohoto momentálního života. Jde o cestu sebepoznání... níže v článku popisujeme první krok - takové to nejmenší, co pro to můžete udělat.

Pakliže byste se chtěli do hledání smyslu života a hlavně jeho ovládnutí řádně položit a nechat nás vám dělat průvodce na této cestě, tak můžeme nabídnout:

- jednorázové poznání skrze regresní terapii
- velmi intenzivní cestu Vládce Síly.

Pokud chcete jít touto cestou sami, doporučuji začít níže uvedeným návodem a poté následovat k těmto cvičením, kde se naučíte ovládat svou mysl. Další kroky již budou pro vás zcela intuitivní a samozřejmé.

NÁVOD - Žijeme svůj vlastní ideální život?:

Jak poznám, že žiji svůj vlastní život?

V každodenním rutinním koloběhu se zapomínáme zastavit a objektivně zhodnotit naši životní situaci. Možná se s postupem let nenápadně dostáváme někam, kde se nám nelibí. V našem životě nastávají nenápadné malé změny, které nám v danou chvíli přišly zanedbatelné, ale postupem času se hromadí a už si ani nemusíme uvědomovat jejich celkový dopad na náš život.

Jak zjistíte, že žijete svůj vlastní život? Zastavte se a začněte se pozorovat. Darujte si jeden týden, kdy doslova zanalyzujete svůj život.

Zjednodušeně můžeme říci, že vlastní život žijeme ve chvíli, kdy jsme šťastní. Pakliže jsme šťastní a spokojení, tak v tu chvíli žijeme náš nejlepší možný život. Je zde zcela jedno, jestli pracujeme jako zaměstnanec, nebo vlastníme nadnárodní korporaci. Zda jsme svobodní, či zadaní. Jestli doma vlastníme kočku či psa. Každý z nás je jiný a má svůj nejlepší možný život, který se rozezná podle emocí.

Když nejste šťastní, co v tu chvíli žijete za život? Čí život vlastně žijete – svého zaměstnavatele, stresu, kouření, strachu? Ať je to cokoli, či kdokoli, jste v danou chvíli ovládaní a nemáte svůj život pevně v rukách. Změňte to! Začněte žít svůj nejlepší možný život!

Pojďme v následujícím týdnu sledovat naše pocity.

Klidně se zastavte každou hodinu až dvě (můžete si nastavit opakující budík v telefonu) a položte si následující otázku: „Jsem momentálně spokojený?“ Pakliže ano, pokračujte ve své činnosti. Pokud odpovíte negativně, pokračujte v analýze: „Proč nejsem spokojený? Je to jen momentální situace, často se opakující stav v tu samou chvíli, či dlouhodobě přetrvávají pocit? Co můžu udělat pro to, abych se teď cítil lépe?“

Mějte u sebe pro tento týden bloček a pište si poznámky, které vám pomůžou se v celé situaci lépe zorientovat.

Celé zhodnocení situace vám zabere od pěti sekund do maximálně pěti minut.

Po sedmi dnech si udělejte jednu hodinu času jen pro sebe a podívejte se na své zápisky. Je tam nějaká opakující se situace, ve které jste často nespokojeni? Ano? Pak ji změňte. Pakliže chcete žít svůj život, musíte s ní něco udělat.

Někdy stačí pozměnit jen maličkost a jindy to bude vyžadovat větší odvahu. Například nejste spokojeni ve svém bytě:

Pomůže vám, když vymalujete jinou barvou?
Možná by to chtělo jiný nábytek?
Více květin?
Co si najmout paní na uklízení?
Rozčilují vás sousedi? Jak se můžeme udobřit? Vážně! Jak? Nikdo jiný to za vás neudělá.
Opravdu se chcete odstěhovat a mít vlastní dům? Udělejte to!

Již víte, co a jak změnit? GRATULUJEME VÁM! Jděte do toho!

Máte již své řešení situace, ale nevíte, jak jej docílit? Nebo ani nevidíte východisko?

Chybí vám peníze, odvaha, čas? Máte příliš závazků? Máme pro vás nádherné řešení - VLÁDCE SÍLY

 

Společný nácvik astrálního cestování

Jdeme spolu online do praxe.
Seminář + nácvik astrálního cestování
+ na tebe čeká 🎁 

Rezervace zde

Tvá cesta k úspěšnému 
- materiálnímu životu
- harmonickým vztahům
- hlubokým duchovním prožitkům

Vstup do Astrální akademie

Astrální cestování

Poznej život nezávislý na hmotném těle

Chci astrálně cestovat