PRVNÍ KROKY K ASTRÁLNÍMU CESTOVÁNÍ

Kompletní informace, které potřebuješ znát, než se pustíš do astrálního cestování


✅ NÁVOD JAK JIŽ DNES ZAČÍT

✅ Co je astrální cestování, mýty, zkušenosti, astrální tvoření.
✅ VŠE Z PRAXE
✅ S námi již bezpečně astrálně vystoupilo více jak 500 lidí.
✅ Největší portál o astrálním cestování v ČR a SK.

"Jsem Jindřich Sidris, astrálnímu cestování se věnuji od 12 let."

🙏 2,5 hodinové video ti zašleme na email 👇

Tvoř svůj svět

poznej život nezávisle na svém hmotném těle

Spolu to zvládneme, zcela samozřejmě a přirozeně 🤎

Slyšel jsi již o příbězích, kdy lidé opustili své hmotné tělo a následně se do něj opět vrátili? 
Tyto zkušenosti se nazývají astrální cestování (anglicky OOBE - Out of Body Experience) a zažít je může s trochou praxe každý z nás. Prožít nádherný stav volnosti a absolutní neomezenosti na čemkoli. Jen si to představ - vystoupíš ze svého těla, jako bys vystoupil z auta, a během několika vteřin se ocitáš například na jižním pólu či v Karibiku.

Již chápeš smrt a vidíš skrze hru tohoto života. Léčíš své fyzické tělo a cítíš se plný síly a sebevědomí. Vyzařuje z tebe ohromné charisma. Astrální cestování přináší mnoho benefitů do tvého života a je to nepřenositelná zkušenost, která se prostě musí prožít.

Společně se vše naučíme.
A to nejlepší - vše máme přímo z praxe. Budeme ti předávat veškeré informace, které jsme sami na sobě vyzkoušeli, a v našich stopách kráčí již stovky dalších astrálních cestovatelů. Toužíš být dalším, kdo bude poznávat nehmotný svět a díky tomu si vědomě tvořit svůj život? Povedeme tě krok za krokem.

Co tě čeká v kurzu astrálního cestování?
Plných 11 měsíců hlubokého poznání, návodů, praxe a zábavy. Dozvíš se o astrálním cestování naprosto vše.

CO MĚ ČEKÁ V KURZU ASTRÁLNÍHO CESTOVÁNÍ

CO JE ASTRÁLNÍ CESTOVÁNÍ

V úvodu si více přiblížíme tento obdivuhodný fenomén, kdy zcela reálně stojíme u svého hmotného těla, které v klidu odpočívá.

PRAKTICKÁ PŘÍPRAVA MYSLI

Dokonale ovládat své myšlenky je hlavní pilíř astrálního cestování. Když uvolňujeme naše hmotné tělo a přijde nám myšlenka na nákup, svědění těla, děti, tak šance na astrální vystoupení rapidně klesá. Společně se naučíme ovládnout naši koncentraci.

PRAXE A ZASE PRAXE

Každé třetí video bude čistě praktické, kdy dostaneš úkol na dalších 9 dní. Společně se budeme posouvat krůček za krůčkem, až k mimotělnímu cestování.

CO PŘINÁŠÍ ASTRÁLNÍ CESTOVÁNÍ

Proč astrálně cestovat? Hned z několika nezanedbatelných důvodů, se kterými se seznámíme.

NEZÁVISLÉ CESTOVÁNÍ V PROSTORU

Během okamžiku být ve vesmíru nebo v Austrálii na pláži. Kdo by toto nechtěl zažít? :)

POCHOPENÍ SMRTI

Na vlastní astrální kůži pochopíš, co se nachází po smrti fyzického těla.Život tak začne dávat hned větší smysl.

ASTRÁLNÍ TVOŘENÍ

Zcela praktické využití astrálního cestování. Vytvoř si astrální silou svůj život, který se musí nutně zrcadlit do hmoty. Jaký život budeš tvořit právě ty?

CO PŘICHÁZÍ PO AC

Jaké změny se začnou s námi dít po astrálním cestování. Nebojte, je to zábava. :)

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY K AC

Za těch 12 let, kdy vám pomáháme astrálně cestovat, již známe vaše nejčastější obavy a otázky. Vše si tedy společně vysvětlíme.

MÝTY O ASTRÁLNÍM CESTOVÁNÍ

Na tuto část se skutečně těš, protože nejvíc strašáků vypouštějí na internet lidé, kteří o astrálním cestování téměř nic nevědí a jen se domnívají. Vyvrátíme si skutečně mnoho mýtů.

PŘÍBĚHY Z PRAXE

Od komunikace s mrtvými, přes naše astrální toulky, co, kdy, kde, jak a proč. Vše zábavně a z praxe. :)

ZÁVĚREČNÁ DOPORUČENÍ

Po 11 měsících již budeš vše znát a bude načase se rozloučit. Na konec pro tebe budeme mít několik tipů a doporučení, jak můžeš astrální cestování lépe využívat.

Podpora

Jsme si jisti, že se během kurzu dozvíš naprosto vše, ale i přesto nám kdykoli můžeš zaslat svůj dotaz a my na něj anonymně odpovíme v bonusových videích, které natáčíme právě za účelem zodpovězení všeho, co tebe a ostatní astrální cestovatele ještě zajímá.

Videoseriály už oslovily mnoho lidí, kteří na cestě prožívají spoustu krásných věcí.

“První astrální vystoupení jen 5 vteřin, ale bylo to úžasné! Vnímám neutrálno, jdu dál – až bych se tam ráda vrátila.Pochopila jsem tam, že je až směšné "rozčilovat se”. Jen jsem vše pustila, jen byla…”

Martina

“Důkaz jsem si dal. Když jsem se vracel, koukl jsem v koupelně na skříňku se zrcadlem z vrchu a přesně vprostřed vedl elektrický kabel k osvětlení. No a když jsem si vzal židli a koukl tam, tak tam byl.“

Jaroslav

“Vystoupil jsem z Matrixu a vím, že není cesty zpět. Ale kdo by o to vlastně stál, že? …“

Jirka

“Před spaním jsem si dala neřízenou meditaci na uvolnění, nepřicházeli žádné myšlenky po chvíli a byla jsem v totálním tranzu, a najednou se to stalo, astrálně jsem vystoupila! Bylo to tak rychlé , že jsem ještě asi deset minut ležela a přemýšlela zda se to opravdu stalo či ne :) Najednou mi začalo tak vybrovat tělo, během pár vteřin jsem byla lehoučká jak pírko a ve vteřině jsem viděla strop tak zblízka, že jsem viděla i díru špatně zadělanou ve zdi :D Až jsem se asi trochu lekla a v tu chvíli mi cukla ruka a byla jsem zpět. Měla jsem asi dalších půl hodiny husí kůži po celém těle, byla mi zima, vytlemená jsem byla a neskutečně unešena, jak neskutečně mě to dobilo energií po dvou náročných dnech, že to snad ani není možné – bylo to úžasné, skvělé, parádní, famózní, lehké, jemné , spontánní, nečekané, nechtěné a plně prožité, a nevím co ještě, zážitek na celý život - Těším se na další.“

Michaela

Už jsem cítila jako by se mi z obličeje slupovala maska, šlo to od nosu. No a byla jsem venku. Pak jsem ten den ještě několikrát vylezla a zkoušela jsem se podívat kde kdo co dělá. Jenže já věděla, kde kdo je a že pracuje, takže to pro mě nebyl dostatečný důkaz, tohle si vymyslím sama. Napadlo mě se podívat na hodiny a hned se vrátit a opravdu ty hodiny ukazovaly čas přesně na minutu :) Pak si taky pamatuju, že se stačilo jen otočit a byla jsem jinde. A pak že jsem si pokládala různé otázky a najednou jsem věděla všechno, věděla jsem, že ty odpovědi jsou správné, zvláštní pocit :)“

Petra

“Po dvou letech jsem vycestoval! V astrale mi to pripadalo normalne ziadne vzrusenie ako keby som tam bol stale ziadne emocie. Potom ma napadlo, že sa pozriem na moje telo bolo tam v posteli ,ale hneď po sekunde začala z neho vychádzať slabo modra aura behom sekundy presvietila moje mäso a kožu orgány až som videl iba svoju kostru ako s nej vyžaruje neskutočne silná modra sila. Astrálne cestujem asi mesiac, díky tomu, že nemam šancu zaspať kým neskončím meditáciu.“

Martin

ZAJÍMÁ VÁS, KOLIK VIDEOSERIÁL STOJÍ ?

510 Kč
měsíčně (11 plateb)
5000 Kč
jednorázově

Každý 3.den můžete ve své mailové schránce očekávat video, které vám pootevře cestu k novému myšlení.

Tato videa se vám odemknou v uživatelském rozhraní a přístup k nim máte do konce života. Nebudeme se zabývat běžnými tématy, ale přimějeme mysl myslet jinak a tím změnit náš pohled na svět.

Ještě nechceš reálně astrálně cestovatale chceš více informací o této úžasné přirozené schopnosti? Máme pro tebe vše:

PRVNÍ KROKY K ASTRÁLNÍMU CESTOVÁNÍ

Kompletní informace, které potřebuješ znát, než se pustíš do astrálního cestování


✅ NÁVOD JAK JIŽ DNES ZAČÍT

✅ Co je astrální cestování, mýty, zkušenosti, astrální tvoření.
VŠE Z PRAXE
✅ S námi již bezpečně astrálně vystoupilo více jak 300 lidí.
✅ Největší portál o astrálním cestování v ČR a SK.

"Jsem Jindřich Sidris, astrálnímu cestování se věnuji od 12 let."

🙏 2,5 hodinové video ti zašleme na email 👇

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY Z BLOGU

Je astrální cestování bezpečné?

Dnes v noci mě z ničeho nic přepadla situace, kdy sem se zachvěl, začal slyšet elektrické výboje, vidět fialovo-růžovou barvu, místy s zářivě bílými body...pak, silné prasknutí, a já se jednak strašně lekl, hned na to jsem opět opustil své tělo, bez velkého úsilí... Jsem zvědav to ano, mám z toho však velký respekt až strach, bojím se duchů a jiných věcí, kterým se svou fyzickou silou neubráním...

Jsem hoden astrálního světa?

Ten nejintenzivnější pocit ve svém životě, cítím, že konečně vím, kam patřím, a že vím, kam chci jít. Ne utéct, ale poznávat. 

Mile pohlcen spánkovou paralýzou

Úplně mi tato zkušenost změnila pohled na spánkovou paralýzu, takže teď už vím, že se jí nemusím bát a brát ji jako něco děsivého, nebo jako nějakou poruchu, právě naopak, jsem za ni teď moc rád.